Порушують традиції: принц Гаррі та Меган Маркл планують весілля за власними примхами

До найгучнішого весілля 2018 року – весілля британського принца Гаррі та канадської актриси Меган Маркл залишилося 4 місяці. Тож не дивно, що вже зараз в пресі з’являються перші подробиці майбутнього торжества.

Західні ЗМІ повідомляють, що до вівтаря Меган поведе не батько, як це годиться, а мама Дорія Рагланд. Батьки дівчини, нагадаємо, в розлученні, і з мамою у Меган тепліші відносини, ніж з батьком, тому це анітрохи не дивно. Батько Меган Томас Маркл на весілля запрошений, але чи прийде, питання.

Що стосується подружок нареченої, то і в цьому питанні Меган може порушити вікові британські традиції. На роль подружки нареченої вона може запросити свого стиліста Джесіку Малруні, кращу подругу Ліндсі Ротт або своїх подруг і колишніх колег Прянку Чопру, Яніну Гаванкар або тенісистку Серену Вільямс.

Згідно з традиціями, подружкою нареченої повинна стати сестра (якщо така є), як це було, наприклад, на весіллі принца Вільяма і герцогині Кембриджської (в ролі подружки була Піппа Міддлтон). У Меган є зведена сестра, але відносини між ними м’яко кажучи не дуже хороші.

Читайте також: В стильному пальто та старій сукні: вагітна герцогиня Кейт вийшла у світ (фото)

Принц Гаррі і Меган Маркл вже зараз дають зрозуміти, що їхнє весілля буде відрізнятися від весілля принца Вільяма і герцогині Кетрін. Закохані хочуть, щоб вона відображала їх власний смак і стиль. А тут вже точно не обійдеться без порушення традицій.

Джерело.