Пошкодувала стареньку свекруху – тепер розлучаюся. Мила і на вигляд інтелігентна старенька опинилася вмілою інтриганкою і маніпулятором

Раніше ми зі свекрухою жили в різних містах і бачилися кілька разів на рік на свята і дні народження. Я завжди до неї добре ставилася: у наші рідкісні зустрічі вона здавалася приємною, розважливою і дуже доброзичливою. Тому, коли не стало свекра я не замислюючись запропонувала переїхати до нас.

На той час ми побудували великий заміський будинок, а дорослий син поїхав на стажування до Німеччини. Якби я знала, до чого призведе моє співчуття! Мила і на вигляд інтелігентна старенька опинилася вмілою інтриганкою і маніпулятором.

Десь через два місяці після приїзду «мами» стало помітно, що чоловік змінився. Він почав чіплятися до дрібниць, критикувати мою їжу, дорікати за зайві витрати. Говорив, що я погана господиня, купую шкідливі продукти, не слідкую за будинком. Хоча раніше такого не було. Потім чоловік став відмовляти в допомозі в побуті, мовляв, не чоловіча це справа. І чим більше проходило часу, тим більше категоричним і мовчазним він ставав.

Одного разу я мимоволі підслухала розмову чоловіка з мамою. І зрозуміла причину настільки разючих змін: під час бесіди свекруха нещадно мене критикувала. Вона перераховувала всі мислимі і немислимі недоліки, говорила, що я сиджу у нього на голові і, звичайно ж, шкодувала «свого хлопчика». У цей вечір у мене відкрилися очі, але, на жаль, було занадто пізно.

Ситуація загострювалася з кожним днем. Чоловік відмовився від моєї їжі, і тепер на кухні господарювала свекруха. Всі вихідні він працював її особистим шофером: возив по поліклініках, магазинах і базарах. Чи потрібно говорити, що управління нашим сімейним бюджетом він теж довірив їй! Я як могла намагалася виправити ситуацію, але всі спроби оберталися скандалом: свекруха хапалася за серце і пила валідол, а чоловік починав кричати і зовсім мене не чув.

Тепер я живу в нашій крихітній міській квартирі і готуюся до розлучення. За два роки ми з чоловіком стали зовсім чужими людьми, двадцять років щасливого сімейного життя перекреслені одним махом. Тому хочу всіх попередити: не повторюйте моїх помилок! Не пускайте свекруху в свій будинок, тримайте її на відстані! Чим далі, тим краще! Хіба не так?

Фото ілюстративне з вільних джерел