Посоліть сварку і живіть у мирі: Свячена сіль – сильний оберіг. Ось як правильно її використовувати

Коли додому принесли кошик, виймається свічка з солі, уся родина сідає за стіл а сіллю тією посипає страви. Потім вона зберігається в родині довго і дістається за певної потреби! Свячену сіль здавна вважали чудодійною. Вірили, що вона захищає від нeчистої сили, лiкує, приносить злагоду у сім’ю.

Можна додавати дрібку свяченої або четвергової солі у миску з водою й обмивати нею обличчя. Згідно з повір’ям, немає більш дієвого засобу проти різних косметичних недоліків (прищів, лущення, тьмяності). Джерело.

Колись свячену і четвергову сіль клали у купіль для немовлят. Такою водою також добре замочувати насіння перед сівбою і поливати грядки при посадці овочів — матимете гарний урожай.

Кажуть, добре додавати свячену сіль у несолодку випічку. Тоді вона стає особливо корисною.

Колись вважали, що сіль є тим продуктом, який ніколи не їдять вiдьми і чорти. Може, й тому вірили, що сіль як оберіг відлякує злі сили від людини і її дому: Наприклад, четвергову сіль, зав’язану у торбинку, клали в колиску до дитини, щоб захищала від нечистої сили.

Читайте також: Потужний оберіг четвергова сіль, який можна приготувати всього раз на рік. Не пропустіть такої нагоди

Колись подорожні свячену сіль носили в ладанках на грyдях як оберіг. Вірили, що вона може помирити розсварених родичів, загасити суперечку між подружжям.

Свячена сіль – найпростіший та найнадійніший засіб проти злих сил. Для цього хату обсипають свяченою на Великдень сіллю.

Гуцули насипають її навіть і у взуття під устілки, аби захистити себе від вiдьомських чарів, роблять це також люди, які часто ходять на цвuнтар – «щоб не ходити по мeртвій землі».

Свячену сіль здавна використовували як лiки від бiльма в худоби (вдувають в очі); давали корові, щоб краще їла.