fbpx
Життя

Посварилась з чоловіком, справа мало не до розлучення доходить. А виною всьому її чоловік, який влаштував коханій дружині «сюрприз», від якого вона вже кілька днів прийти дотями не може

Одна моя приятелька вже який день готова рвати і метати. Справа в тому, що вони, як і багато молодих сімей нашої країни, щоб не тулитися з батьками і не витрачати гроші на орендовані квартири, вирішили взяти квартиру в іпотеку.

Два з половиною роки збирали на перший внесок, вже почали було проглядати квартири і вивчати умови погашення кредитів у різних банках, але їх плани раптово обламав чоловік моєї приятельки. Джерело

Телефонує їй якось чоловік на роботу під кінець дня і каже: «Кохана, як закінчиш з роботою, виходь, я тебе чекаю!». Вона здивована: з якого це раптом дива чоловік її вирішив після роботи зустріти?

Робочий день закінчився, вона виходить з будівлі, а перед входом машина стоїть і чоловік її поруч радісний, усмішка до вух. Ось, мовляв, сюрприз вирішив зробити – купив машину. На питання, звідки гроші взялися на машину, відповів, що витратив їх накопичення за 2,5 року, які планувалося пустити на іпотеку.

Приятелька мало там не знепритомніла. І я чудово розумію її обурення, сама б такому «сюрпризу» точно не зраділа. Тепер вона вже думає звертатися до суду, щоб визнати цю покупку недійсною, адже купувалася машина на спільні гроші, а чоловік з нею не радився.

Читайте також: – Ну і матір у мого чоловіка, ти уявляєш! – скаржиться одна з дівчат своїй подрузі на свекруху. Сама того не бажаючи, я підслухала цікаву розмову

Загалом, непроста ситуація, і приятелькі моїй, звичайно, до болю прикро. По суті це зрада близької людини: разом будували плани, разом збирали, а він взяв і просто спустив гроші, навіть не порадившись з дружиною. Фактично він купив цю машину для самого себе. Вирішив «побалувати себе шопінгом», мабуть, але трішечки перестарався.

You cannot copy content of this page