Посипте поріг сіллю звечора і вранці здивуєтесь ефекту. Це реально працює!

Сіль – найкращий засіб для дезінфекції та чистки різних предметів, що не має токсичного ефекту. Крім того, сіль коштує копійки, тому вам не шкода буде спробувати її в цій ролі. Адже багато чистячих засобів не тільки дорогі, але й неймовірно шкідливі для здоров’я.

1. Захист від мурах

Якщо ви хочете позбутися від мурах на вікнах, дверях або в шафках, посипте ці місця сіллю. Це також знизить рівень вологості в будинку.

2. Полірування міді, латуні і срібла

Ці метали вицвітають, якщо їх не чистити. І для цього вам знадобиться сіль. Змішайте сіль з яблучним оцтом і натирайте металеві предмети до блиску. Цей натуральний засіб виведе всі плями і сліди бруду.

3. Очищення стоків

Розчиніть трохи солі в гарячій воді і промийте цією сумішшю стік раковини у ванній або кухні. Сіль розчинить жирові відкладення, які забивають труби і неприємно пахнуть.

4. Миття вікон в будинку і автомобілі

Розчиніть 2 столові ложки солі в 3,5 літрах теплої води. Цією сумішшю можна мити вікна і виводити стійкі плями. А найкраще – ефект чистоти збережеться надовго.

5. Омолодження шкiри

Змішайте сіль з ефірною олією лаванди або оливковою олією. Нанесіть цю суміш на шкiру. Зачекайте пару хвилин, потім змийте теплою водою. Сіль забезпечить швидке і ефективне відлущування. Крім того, шкiра придбає молодий і здоровий вигляд.

6. Лiкування зубного бoлю

Якщо ви стрaждаєте зубним бoлем або виpазками в рoті, вам допоможе сіль. Просто розчиніть трохи солі в теплій воді. Переконайтеся, що вона розчинилася повністю. Прополощіть рoт цією сумішшю. Результат не змусить себе чекати.

7. Відбілювання зубів і догляд за порожниною рoта

Щоб зробити суміш, змішайте в рівних пропорціях соду і сіль. Використовуйте цю суміш в будь-який час. Вона поверне вашим зубам природний блиск.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

8. Поліпшення результатів прання

Щоб захистити одяг від усадки, додайте в пральну машину трохи солі. Це особливо корисно, якщо ви сушіть одяг на сонці.

9. Відновлення кольору штор і килимів

Якщо ви хочете повернути колір штор і килимах, вам знадобиться соляний розчин. Він додасть їм новий вид навіть після разової обробки. Помістіть ганчірку в концентрований соляний розчин. Через деякий час витягніть її і протріть їй килими та штори.