Повернення Юпітера в сузір’я Водолія: як і у кого зміниться життя до 29 грудня

Юпітер 28 липня повертається в Знак Водолія, встигнувши лише кілька місяців побути в знаку Риб. Таку зміну складно назвати однозначно сприятливою чи несприятливою, але вона точно позначиться на нашому з вами житті. Астрологи розповіли, як саме.

Варто відразу зазначити, що сам день переходу входить в число найбільш сприятливих днів липня, оскільки Юпітеру комфортно перебувати знову в знаку Водолія. Також в цей день відбудеться ще одна сприятлива і більш потужна подія – перехід Меркурія в знак Лева. Що до Юпітера, то в знаку Водолія він пробуде аж до 29 грудня.

Фінанси і робота з 28 липня по 29 грудня

Решта часу 2021 року буде досить сприятливим для зміни напряму в бізнесі. Юпітер допомагатиме нам у зміні роботи, відкритті нового бізнесу, укладанні угод.

Так, він буде ретроградним більшу частину цього часу, але це не означає, що проблеми будуть нерозв’язними, особливо якщо не прохолоджуватися і не чекати біля моря погоди. Актуальним це буде до середини жовтня – поки планета не розвернеться і не полетить в правильному напрямку.

Любов і стосунки під час перебування Юпітера у Водолії

Любовна сфера буде страждати від проблем тільки в тому випадку, якщо закохані будуть нахабними і егоїстичними по відношенню одне до одного. Якщо ж до кінця року бути гранично уважними і добрими до близьких і другої половинки, все буде максимально добре.

В кінці осені і початку зими почнеться дуже сприятливий час для побачень і нових знайомств. Юпітер допоможе людям стати більш винахідливими в плані знайомств і побачень. Сподобатися комусь буде трішки простіше, якщо бути собою і не прикидатися кимось іншим.

Настрій і здоров’я до кінця 2021 року

У цей період люди стануть краще себе почувати лише в тому випадку, якщо у них буде все виходити. Потрібно намагатися приділяти роботі і справам якомога більше часу, щоб не розчаровуватися.

На здоров’я Юпітер не вплине. Єдине, що він може зробити, – це дати мотивацію до боротьби зі шкідливими звичками, тому що його перебування у Водолії змушує людей уважніше ставитися до свого самопочуття.