Повернулася додому раніше, пройшла в свою спальню і остовпіла: на нашому подружньому ліжку лежав незнайомий мужик в одних тpyсах і дивився телевізор

Я вийшла заміж за звичайного хлопця Вітю. У нього були мама і молодша сестра-старшокласниця. Тому ми відразу орендували квартиру і стали жити окремо. За три роки ми змінили п’ять квартир: то господарям терміново потрібно було продати квартиру, то сусіди виявлялися психами або алкашами, то нам вдвічі підвищували плату, а в останню нашу орендовану квартиру взагалі самовільно вселився онук господині.

Коли ми, нарешті, купили в іпотеку скромну двушку, нашому щастю не було меж. Я почала створювати затишок в квартирі на свій смак. Джерело

У цей час ми стали планувати дитину. Наше життя протікало щасливо і спокійно. Незабаром на УЗД лікар підтвердила мою вaгiтнiсть.

Мама чоловіка не набридала своїми візитами. Свекруха була ще досить молода, 45-ти років, працювала і у неї були свої захоплення: вона любила танці, йогу. Нас вона відвідувала раз-два в квартал.

Я не сподобалася свекрусі відразу, як і вона мені, але кілька разів на рік я могла бути ввічливою і гостинною невісткою. Такі відносини мене влаштовували.

В той день у нас на роботі відключили воду, усували авapію і всіх відпустили додому. Я вже налаштувалася відпочити вдома спокійно, дочитати книгу.

Пройшовши в свою спальню, я остовпіла: на нашому подружньому ліжку лежав незнайомий мужик років сорока в одних тpyсах і дивився телевізор.

Побачивши мене, мужик кивнув мені і спокійно продовжив дивитися футбол. В цей час в спальню увійшла мама чоловіка в пeньюaрі і з пляшкою вина.

Свекруха виштовхала мене в кухню і заявила, що Сергій – чоловік її мрії, і вони люблять однe одного. Вона не хоче, щоб дочка бачила їх побачення, тому водить його до нас. А що такого? Ми ж ​​на роботі і вони нікому не заважають.

Коли я прийшла в себе від нахабства свекрухи, то поцікавилася, чому вона не ходить до нього, раз у них така любов? Виявляється він живе з колишньою дружиною в одній квартирі, перспектив розміняти хрущовку немає ніяких.

Мене привели в сказ доводи свекрухи. Як вона може тягнути в наше ліжко чужого мужика. Я чекаю дитину, а вона навіть постільну білизну після своїх утіх не змінює.

Читайте також: Вітю, я вже все вирішила, потрібне тільки твоє слово. Ліля з чоловіком оплатять опepaцію, але я маю наpoдити їм дитину

Свекруха вибачилася перед коханцем, але не переді мною, і вони швидко пішли. Природно, ніякого відпочинку у мене не вийшло. Я несамовито мила і чистила квартиру. Увечері прийшов додому чоловік. Він уже був в курсі подій. Найгірше, що, виявляється, Вітя давно знав про візити мами з коханцем, і навіть зробив їм комплект ключів.

Я влаштувала чоловіку такий скандал, якого у нас жодного разу не було. Чоловік сказав, що мама має право на особисте життя. Після моїх доводів він неохоче пообіцяв забрати ключі у мами.