Повернулися молоді з весільної подорожі. Теща приготувала святковий обід, насмажила свої фірмові котлети – ті, які циганські. Родичі і друзі в гості прийшли. І ось сидять всі за столом, насолоджуються їжею, а зять вирішив комплімент тещі зробити. Так вона з ним три роки не розмовляє, хоч в одній хаті живуть

Одружився Сергій дуже рано, майже одразу після випускного вечора – кохання у них з однокласницею було нереальне. І ось вирішили вони відразу створити сім’ю, як тільки по 18 років виповнилося.

Її батьки були з рядів міської інтелігенції – дід відомий художник, інші мистецтвознавці і т.д. Теща – відома на все місто кулінарка, готувала краще, ніж шеф-кухар місцевого ресторану, і дуже цим пишалася. Любила, коли її страви хвалили, обговорювали і випрошували рецептик.

А наш герой – з простої сім’ї, без батька мама трьох синів на ноги поставила. Тому уявлення про смачну їжу у нього було таке, приблизне – харчувався, в основному, в їдальнях, так як мама на трьох роботах працювала.

Батьки нареченої були не проти весілля, їм хлопець дуже подобався. А він відразу тестя і тещу став називати татом і мамою. Коротше, молоді вирішили весілля пишне не робити, а поїхати в подорож кудись.

Повернулися молоді після подорожі. Теща приготувала святковий обід, насмажила свої фірмові котлети – ті, які циганські. Родичі і друзі в гості прийшли. І ось сидять всі за столом, насолоджуються їжею, а зять вирішив комплімент тещі зробити і так щиро говорить: – Мамо, Ваші котлети такі смачні! Зовсім, як в їдальні!

Вона потім 3 роки з ним не розмовляла. Просто ігнорувала, хоча жили в одному будинку. Тільки народження внучки їх помирило.

Фото ілюстративне з вільних джерел