fbpx
Життя

Повернувшись додому, Валентин всю ніч не міг заснути. Можлива зрада не давала йому спокою. На наступний день ввечері дружина запитала: «Коханий, ти мені не хочеш нічого розповісти?» Валентин мовчав, а з сусідньої кімнати до них увійшла та сама дівчина, з якою Валентин мало не зрадив своїй дружині

Ще на другому курсі інституту Валентин по-справжньому закохався. Його обраниця Катя була не тільки дуже красива. Вона була дуже розумною і начитаною людиною, яка могла не тільки зробити собі манікюр, але і смачно приготувати обід, прибрати чисто будинок і згодом стати відмінною мамою.

Вони швидко одружилися і стали жити душа в душу. За 10 років шлюбу, Валентин став займати серйозну посаду, у них було двоє дітей. Сім’я була міцною, але з часом будь-які почуття можуть слабшати. Після появи на світ другої дитини Катя погладшала, втративши ту божественну красу, яка була у неї раніше. Валентин любив свою дружину, але звертаючи увагу на те, які дівчата крутяться поруч, ясно усвідомлював, що його дружина вже не є найкрасивішою жінкою.

Одного разу у Валентина на роботі було свято. Відзначали прибуткове закінчення серйозної фінансової угоди. Валентин випив, тому за кермо не сів, а вважав за краще, як завжди в таких випадках, добиратися до будинку на електричці. Вагон був майже порожнім, але в одну мить в нього зайшла дівчина просто небаченої краси. Вона йшла між рядів сидінь і зупинилася біля Валентина.

– У Вас вільно? – запитала дівчина.

– Так звичайно, – відповів Валентин.

Дівчина сіла поруч з Валентином і стала поводитися дуже неприродно. Всі її жести були дуже звабливими. Слово за слово і Валентин був повністю зачарований незнайомкою. Вона солодко співала йому про те, що такого як він вона ніколи не зустрічала. Що він, мабуть, дуже стомився, і вона готова його трохи розслабити.

Загалом, таке поняття, як зрада виникло в голові людини, що добряче насвяткувалася як би само собою. Вони зійшли з поїзда і, трохи покружлявши по провулках, опинилися в досить затишному приватному будинку. Дівчина відкрила двері в свою кімнату і почала горнутися до Валентина.

В одну мить, він був уже повністю готовий до зради. Але раптово тверезий розум прийшов на допомогу. Він акуратно відсунув від себе дівчину і сказав, що одружений і його сім’я – це його багатство. Після мовчки вийшов з кімнати, одягнувся і вийшов з дому.

Повернувшись додому, Валентин всю ніч не міг заснути. Можлива зрада не давала йому спокою. На наступний день ввечері дружина підійшла до Валентина і запитала у нього: «Коханий, ти мені не хочеш нічого розповісти?» Валентин мовчав. Йому було соромно. Після чого Катя сказала: «Віка виходь». З сусідньої кімнати до них зайшла та дівчина, яка була тією незнайомкою, з якої Валентин мало не зрадив своїй дружині.

«Це Вікторія. Я, бачачи, що ти став задивлятися на інших жінок, вирішила тебе перевірити. Цій дівчині я заплатила, щоб вона тебе спокусила. Ти ж не повівся на неї. Тепер я впевнена, що ти мене, як і раніше, любиш», – сказала, посміхаючись, Катерина.

Цей випадок зміцнив сім’ю Валентина і Каті. Вони, як і раніше, разом. Їхня сім’я залишається для мене прикладом, хоча іноді я думаю, що не кожен чоловік пробачить дружині таку перевірочку.

А як ви ставитеся до подібних вчинків і чи можна взагалі влаштовувати подібні перевірки коханій людині?

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page