Повернувся я додому раніше запланованого, бачу на балконі силует високого чоловіка. Перша думка була – Марина мені зраджує! Все зійшлося – і я раніше повернувся, і чоловік на балконі. Мене кинуло в холодний піт, і я почав відчайдушно кричати. Я так кричав, що не міг зупинитися навіть коли Марина увімкнула світло

Більше року зустрічаюсь я з дівчиною, звати її Марина, а нещодавно орендували квартирку на другому поверсі і з’їхалися.

Ярацюю я таксистом, тому іноді приходжу додому пізно, коли Марина вже спить. Одного разу в суботу планував працювати до ранку, але розболілася голова, тому додому повернувся уже години в 2 ночі. Випив пігулку і ліг спати, світло в кімнаті не вмикав, щоб не розбудити кохану.

Ліки подіяли не одразу, тому я довго крутився і не міг заснути, перекинувся на бік обличчям до балкону відкрив очі і побачив на балконі силует високого чоловіка … Перша думка була – Маринка мені зраджує! Все зійшлося – і я раніше повернувся, і чоловік на балконі … Потім я придивився і зрозумів, що у силуету світиться голова, але очей і обличчя немає.

Мене кинуло в холодний піт, і я почав відчайдушно кричати. Я так кричав, що не міг зупинитися навіть коли Марина увімкнула світло, і я побачив, що це пальто з капюшоном сохне на балконі, а «голова» світилася, мабуть, від вуличного ліхтаря, він саме на рівні нашого балкону.

Фото ілюстративне