fbpx
Поради

Повне Місячне затемнення 16 травня – особливий і магічний час: чого чекати в цей день

Загалом у 2022 році очікується чотири затемнення — два місячні та два сонячні. У середині травня відбудеться повне місячне затемнення, яке може стати дуже небезпечним днем. Воно намічено на 16 травня.

Що станеться 16 травня

Місяць повністю покриється тінню Землі, перебуваючи у Знак Скорпіона. Цей день буде вкрай небезпечним, оскільки Скорпіон пов’язаний насамперед із сферою спілкування. Людям буде дуже складно знаходити спільну мову, будувати стосунки.

Швидше за все це буде день, коли почнеться процвітати обман, ревнощі. У неміцних стосунках можливі зради, формування любовних трикутників. Про такий день можна сказати: «Чому бути, того не оминути». Якщо любовним, дружнім чи діловим відносинам судилося зруйнуватися, вони точно зруйнуються.

Незворотність деяких змін продиктована тим, що в цей день закінчиться коридор затемнень. Це той самий час, коли Всесвіт вирішує за нас, як і куди далі нам треба рухатися життям.

Не виключено, що багато змін підуть нам на користь. Хоч і спочатку здадуться недоречними, негативними та несприятливими. Деякі зміни, навпаки, здадуться хорошими та позитивними, але насправді нестимуть у собі особливий прихований сенс.

Словом, цей день є найважливішим у травні і, мабуть, у першій половині року загалом. Він дасть нам з вами вектор розвитку і допоможе зрозуміти, які справи першорядні, а які варто поки що відкласти в далеку скриньку.

You cannot copy content of this page