fbpx

Повня 18 березня в Діві: що можна і не можна робити в цей особливий день

Астрологи кажуть, що повня в цьому місяці розкриє здібності до планування і реалізації своїх бажань. Все тому, що небесне світило опиниться в знаку Діви – практичного і раціонального знаку, який благоволить амбітним людям.

Місячний диск стане повним і зійде на небі 18 березня о 09:17 за Києвом. Він перебуватиме в знаку Діви і стане освітленим на 100% в п’ятницю – день під заступництвом Венери. Фахівці з езотерики вважають, що в цю дату найкраще бути терпимими по відношенню до друзів і близьких.

Якщо ви бачите якусь помилку в поведінці, не обов’язково на неї вказувати. У разі, коли це необхідно, постарайтеся виправити людину якомога м’якше, не створюючи грунт для конфлікту.

Знак Діви змусить вас прагнути до порядку, а будь-які недоліки будуть дратувати. Астрологи рекомендують берегти свої нерви і по можливості уникати стресових ситуацій.

Що можна робити в повню

Незалежно від знаку Зодіаку, в період повного місяця в березні 2022 вам краще:

  • бути критичними – не розмінюватися через дрібниці, навчити свій розум бути зібраним і уважним;
  • слухати розум – аналітичні здібності необхідно розвивати, в повний місяць краще керуватися ними, а не інтуїцією;
  • берегти здоров’я – саме зараз краще залишити шкідливі звички і намагатися бути до себе уважними;
  • утриматися від конфліктів – підвищена емоційність можлива в дні повного місяця, але добром ніколи не закінчується.

Астрологи кажуть, що Стрільці, Терези, Овни і Леви можуть піддаватися критиці і реагувати на неї бурхливо. Краще постаратися відшукати в словах співрозмовника істину і отримати користь із ситуації. Якщо цього зробити не можна – ігноруйте будь-які спроби зруйнувати ваш захисний енергетичний фон.

Що не можна робити в повню

Крім порад, фахівці з езотерики роблять акцент і на тому, від чого краще відмовитися. 18 березня 2022 року і на кілька днів після відмовтеся від:

  • надмірної довіри – всі факти перевіряйте кілька разів і не вірте на слово;
  • брехні – навіть на благо вона негативно позначиться на вашому біополі, скоєне повернеться вам сторицею;
  • згубних звичок – місяць в Діві не сприймає залежностей і слабкостей, тому бережіть себе від необдуманих діянь заради швидкоплинного задоволення.

Будьте готові до того, що в період повні у вас може з’явитися дратівливість, як наслідок синдрому контролю. З’ясування відносин, розрив зв’язків або різка зміна життєвого циклу – нормальні явища для такого непростого часу.

Постарайтеся почути свій внутрішній голос і слідувати власним орієнтирам – можливо, повня в Діві дасть вам шанс до змін, на який ви чекали все життя.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page