fbpx

Повня 19 грудня: що можна робити, а що не можна

Повний Місяць – це час пікової активності нічного світила. У такі дні енергія Місяця майже завжди деструктивна. Астрологи розповіли, яким буде цей день і чим варто сьогодні займатись, а від чого краще відмовитись.

Цього разу повний Місяць пройде під керівництвом Близнюків. 19 грудня входить до списку найнебезпечніших днів місяця, але не лише через Місяць. Сьогодні починається ретроградний рух Венери, що лише додасть оливи у вогонь.

Що можна робити 19 грудня

Можна відпочивати. Неділя далеко не для всіх є вихідним днем, тому насамперед відпочинок потрібен буде тим, хто сьогодні працює. Намагайтеся не перевтомлюватись. Вечір краще провести у повному спокої та в гармонії з собою. Усім, у кого сьогодні вихідний, краще не виходити з дому. Краще зайнятися чимось максимально приємним, забувши про негаразди та негаразди.

Можна спілкуватися з добрими та приємними людьми. Це буде корисно для тих, хто шукає відповіді на важливі питання. Якщо ви перебуваєте на роздоріжжі або перед вами постала непроста дилема, зверніться за підтримкою до тих, від кого походить позитивна енергія.

Що не можна робити в цей повний Місяць

Не треба перевтомлюватися. Сьогодні Венера не допоможе нам відновити наші сили, як і Місяць, тому краще не перевантажувати себе справами вдома та в роботі. Фізична та емоційна втома може стати причиною великих проблем зі здоров’ям та настроєм.

Не варто давати нікому порожніх обіцянок. Якщо ви впевнені, що не збираєтеся робити те, що обіцяєте, краще не говорити про це. А якщо ні, то плата за ваш обман буде дуже великою.

Не варто робити те, що вам не подобається. Подібні заняття будуть дуже погано впливати на ентузіазм та мотивацію, настрій та удачу. Займайтеся тим, до чого лежить душа.

Не можна виявляти нетерпимість та жорстокість. Місяць розпалюватиме конфлікти між тими людьми, які виявляють негативні емоції. Усі ті, хто шукає собі подібних пригод, отримають їх сповна. Будьте спокійні, щоб не провокувати нікого на сварки.

You cannot copy content of this page