Повний Місяць 10 січня буде особливим: що можна і що не можна робити

Перший Повний Місяць десятиліття – це важлива, хоч і небезпечна подія, адже це буде ще і день затемнення Місяця. Пройде воно в Знаку Рака, тому основні проблеми торкнуться сім’ї, любові, домашніх справ, настрою.

Що можна робити в цей Повний Місяць

Поки Повний Місяць буде в Раку, можна займатися вирішенням насущних справ на роботі. Дуже добре в цей день пройдуть заплановані зустрічі і наради. Також можна відправитися за покупками, але тільки не виходити за межі допустимого бюджету і не витрачати гроші на «пустощі» і непотрібні речі. Джерело

Можна відгородитися від усього світу роботою і особистими справами. Для багатьох людей самота буде відмінним способом вирішити емоційні проблеми. Іноді корисно побути наодинці з собою. Так ось, 10 січня буде одним з таких днів.

Можна і навіть потрібно слідувати раніше прийнятим планам, правилам етикету, моралі і звичайно ж закону. Не варто порушувати правила дорожнього руху, здійснювати протиправні дії. Люди, які будуть гранично обережними, проведуть Повний Місяць без ексцесів.

Що не можна робити 10 січня

В цей день буде практично безроздільно правити негативна енергетика затемнення, підкріплена силою Повного Місяця в Раку. Стихія Води в такі моменти призводить до перепадів настрою, так що не варто говорити про проблеми стороннім людям, перекладати на близьких свої особисті негаразди.

Також не можна на Повний Місяць починати сварки і з’ясовувати відносини. Особливо виділяють астрологи таке відчуття, як ревнощі: вони можуть не залишити від любові і каменю на камені. Якщо ревнувати когось із близьких, то краще робити це мовчки, поки не закінчиться затемнення. Поговорити про свої претензії можна буде вранці наступного дня.

Читайте також: Початок 2020 року принесе для кожного з нас щось нове: Ось що потрібно знати кожному знаку Зодіаку, щоб щасливо прожити нове 10-річчя

Внутрішні проблеми приведуть до дисгармонії, яка відіб’ється на фізичному самопочутті. Велика ймовірність того, що підвищиться стомлюваність. З цієї причини астрологи рекомендують не братися за всі справи відразу, а зберігати послідовність у вирішенні завдань. Почуття обов’язку при цьому теж зросте.

Краще не виходити із зони комфорту, а, навпаки, розширити її. Астрологи радять 10 числа не шукати таємний сенс у всьому, що відбувається. Знайти його не вдасться, тому що прихованого сенсу немає: перед нами просто день хаосу і плутанини. Всесвіт не вноситиме корективи в життя людей, а просто вирішить перевірити нас на міцність.