fbpx

Повний Місяць 17 липня – складний час, коли потрібно бути максимально обережними. Ось що можна і не можна робити в цей день

Повний Місяць – один з найнебезпечніших моментів. Щоб неприємності не стали частими гостями, варто прислухатися до порад астрологів. Це допоможе уникнути проблем і провести 17 липня благополучно.

Повний Місяць у липні – складний час. У цей день закриється коридор затемнень, що відкрився 2 липня. Експерти рекомендують дізнатися, які справи 17 липня сприятливі, а від чого краще відмовитися. Поради астрологів допоможуть кожному організувати день таким чином, щоб залучити в життя позитивні зміни. Джерело

Що можна робити в повний Місяць
17 липня сприятливий день для планування. Неспішний аналіз поточної ситуації дозволить визначити подальший напрямок і уникнути неприємних помилок.

Повний Місяць вважається вдалим моментом для розвитку творчих здібностей. Енергетика простору дозволяє займатися будь-якими видами творчості, розкривати приховані таланти. Астрологи рекомендують приділити час хобі, адже 17 липня зростає ймовірність створення чогось оригінального.

17 числа можна вирушати в подорож, відпочити від щоденної рутини. Але в дорозі важливо бути особливо уважними, щоб виключити неприємні події.

Повний Місяць – прекрасний час для розмов по душах. У цей день зустрічі з близькими або друзями дозволять розслабитися і отримати задоволення від неспішної бесіди та обговорення цікавих речей.

17 липня буде простіше відмовитися від шкідливих звичок, які заважають щасливому життю. Позбавлятися можна і від речей, які захаращують житло: корисно буде прибрати в коморах і шафах, розібрати антресолі і викинути все, що вже не знадобиться. Завдяки цьому потоки позитивної енергетики почнуть вільно циркулювати по дому.

Що не можна робити 17 липня
У день повного Місяця варто відмовитися від грошових операцій, що не були заплановані заздалегідь. Зростає ризик зіткнутися з нечесними людьми, які можуть обманом привласнити накопичення. Давати в борг і позичати кошти також небажано.

17 числа астрологи рекомендують утриматися від з’ясування відносин. Імпульсивність в день затемнення зростає, тому є ризик посваритися з близькими людьми і надовго позбутися спокою через неприємні конфліктів.

Читайте також: 17 липня – День ангела у Андрія. Нехай ваше життя, як вишиванка, рясніє квітами добра й любові

Поспішні рішення, прийняті в цей день, можуть в найближчому майбутньому принести неприємності, тому важливо стримуватися і не потурати емоціям. Необхідно покладатися на доводи розуму, щоб зробити правильний вибір.

Небажано в день повного Місяця залишатися без діла. Прилив сил, який забезпечує повний Місяць, важливо направити в корисне русло, щоб виключити перепади настрою і погане самопочуття.

17 липня небезпечно міняти свій стиль: результат може не виправдати очікувань. Стрижка, фарбування, оновлення гардеробу – все це астрологи рекомендують відкласти до більш сприятливого часу.

You cannot copy content of this page