Повний Місяць 22 грудня – час для несподіванок: що можна і що не можна робити в цей день

Повний Місяць впливає на все живе, і в залежності від того, позитивна його енергетика чи ні, ми можемо відчувати прилив сил або апатію, радість або роздратування. Експерти вважають, що в такі дні загострюється інтуїція, до якої важливо прислухатися, щоб уникнути неприємностей. Джерело.

Повний місяць 22 грудня пройде в сузір’ї Близнюків, і в цей же час буде день зимового сонцестояння. Надзвичайно сильний сплеск енергетики в просторі може спричинити за собою безліч несподіванок.

Що можна робити в грудневе Повний місяць
Енергетика сузір’я Близнюків впливає на людей, роблячи їх комунікабельними і сприйнятливими до нової інформації. У зв’язку з цим 22 грудня можна піти на курси або зайнятися самоосвітою.

Прекрасно пройде день для працівників сфер, що відносяться до журналістики, письменницької справи і політики.

У день повного Місяця можна займатися посильними фізичними навантаженнями, які допоможуть впоратися зі стресом і поганим настроєм.

У суботу можна присвятити час розвитку талантів, так як під час перебування Місяця в Близнюках відбувається приплив творчої енергії. Корисно займатися вирішенням дрібних завдань, які не будуть віднімати багато часу.

22 грудня можна змінити зачіску або імідж в цілому. Новий образ напередодні Нового року підніме настрій і підвищить впевненість в собі.

Незважаючи на те, що серп пройде в суботу, що знаходиться у владі повільного Сатурна, під впливом повітряного Знака можна зайнятися генеральним прибиранням.

В повний Місяць можна влаштувати розвантажувальний день: уникати жирної і шкідливої ​​їжі, ввести в раціон легкі і корисні продукти. Це допоможе не тільки поліпшити самопочуття, але і трохи схуднути, щоб ідеально виглядати в новорічному вбранні.

22 грудня варто звернути увагу на передчуття. У цей день можна уникнути неприємностей і промахів, якщо довіряти внутрішньому голосу і не робити необачних вчинків.

Завдяки загостреній інтуїції в цю добу можна з легкістю розпізнати наміри людей, уникнути спілкування з агресивно налаштованим оточенням і маніпуляторами.

В повний Місяць можна згадати заповітне бажання, але, щоб воно збулося, важливо уявити його в деталях. Позитивний настрій і впевненість в тому, що загадане збудеться, обов’язково приведе до успіху. Сила думки допоможе притягти те, про що ви мрієте, в короткий термін.

Що не можна робитимуть 22 грудня
В повний Місяць краще утриматися від справ, що вимагають посидючості і високої концентрації уваги. Сузір’я Близнюків наділяє людей енергією і бажанням діяти активно, тому не виключені помилки в рутинній роботі.

Крім того, в цю добу може виникнути бажання придбати привабливі, але непотрібні речі, тому походи по магазинах краще запланувати на інший день.

Вплив Близнюків робить людей більш товариськими, але в серп це може призвести до небажаних наслідків. Краще не ділитися своїми планами або переживаннями з людьми, яких ви знаєте недостатньо добре.

Відкласти в суботу варто далекі поїздки, під час яких можуть трапитися всілякі неприємності. Тим, хто не може відмовитися від поїздки, варто взяти амулети, які залучають удачу.

Читайте також: 22 грудня Новий рік у Всесвіті: В цей день можна змінити життя на краще і здійснити мрію

У суботу важка енергетика Сатурна буде вносити дисгармонію, що може спричинити погані думки. У зв’язку з цим 22 грудня важливо з самого ранку налаштуватися на позитив, щоб уникнути неприємностей і конфліктів.

У цей день легко перевтомлюватися, якщо не розрахувати сили, тому 22 числа не варто братися за непосильні справи, в тому числі виснажливі фізичні навантаження.