Повний Місяць 22 серпня: що можна робити сьогодні і чого не можна

Серпневий повний Місяць відбудеться 22 числа, і в цей день важливо прислухатися до рекомендацій астрологів. Вони допоможуть залучити в життя процвітання і обійтися без неприємних казусів, які можуть стати причиною невдач на весь період, поки Місяць убуває.

Сьогодні повний Місяць відбудеться в сузір’ї Водолія, і цей день обіцяє бути досить сприятливим з енергетики.

Що можна робитимуть 22 серпня

У день повного Місяця можна планувати справи, складати план дій і коригувати плани, щоб не упустити важливі деталі і не потрапити в незручне становище. День пройде успішно, якщо не поспішати і приймати зважені рішення.

Повний Місяць – час, коли енергії в надлишку, і її важливо пускати в мирне русло. 22 серпня астрологи рекомендують вести активний спосіб життя, не кидати фізичні вправи і обов’язково знайти час для прогулянок на свіжому повітрі.

В повний Місяць загострюється інтуїція – і цей недільний день не стане винятком. У цю добу важливо покладатися на свій внутрішній голос, який допоможе обійти стороною можливі неприємності і знайти свій шлях до щастя.

22 серпня можна сміливо наводити порядок в оселі, щоб відчувати себе в безпеці і насолоджуватися гармонічною атмосферою.

Що не можна робити в цей повний Місяць

День повного Місяця – не час для з’ясування стосунків. У цю добу важливо залишатися в гармонії з собою, щоб виключити конфлікти на порожньому місці.

Повний Місяць – невдалий час для спонтанних вчинків. Необачні рішення можуть завести в глухий кут і доставити багато клопоту.

У цей день астрологи рекомендують відмовитися від з’ясування відносин, цуратися агресивно налаштованих людей і обов’язково медитувати, щоб залишатися в гармонії з собою і зовнішнім світом.

Не можна в день повного Місяця не діяти. Лінь зіграє злий жарт, і удача може відвернутися в найпотрібніший момент.

У недільний день потрібно відмовитися від обіцянок, виконати які в термін не вийде. Така тактика допоможе вберегтися від неприємностей надалі.