Повний Місяць 24 липня матиме величезний вплив на майбутнє: як знайти щастя і досягти успіху

Повний Місяць настане у знаку Водолія 24 липня о 05:37 за київським часом.

Цей повний Місяць має величезний вплив на майбутнє, він є одним з чотирьох ключових повень року, тобто це ті, які відбуваються в фіксованих знаках Зодіаку (в Тельці, Леві, Скорпіоні і Водолії). Повня у Водолії буває 1 раз на рік, допомагає людям позбутися від внутрішніх блоків, протиріч і знайти свободу.

Повний Місяць 24 липня вимагає від кожного певної реорганізації поведінки, внесення невеликих змін, що призводять до серйозних наслідків. Якщо це вдається, то людина отримує новий стимул для розвитку своїх здібностей. Долаючи всі труднощі через зміни в своїй свідомості, особистість приходить до доленосних змін в житті.

Найближчі два тижні після повного Місяця, ми будемо під впливом енергії Водолія, тому, щоб притягнути гармонію і зміни в своє життя, будьте оригінальні, проявляйте свою індивідуальність, спілкуйтеся, зустрічайтеся з друзями та однодумцями.

Повний Місяць – момент, коли енергія росту змінюється енергією убування. До цього часу процеси, що почалися після молодика, досягають максимального розвитку. За принципом аналогії, повного Місяця відповідають енергії Марса, тобто це величезна сила і ресурси. Планета активності, сили, войовничості – Марс сприяє підвищенню працездатності. В повний Місяць цю енергію необхідно реалізувати в фізичних діях, направити в русло творення, інакше нереалізований потенціал може проявитися негативно у вигляді образ, примх, критики, претензій.

Повний місяць у Водолії об’єднує людей, очищає ментальну сферу. Однак, дає безпричинні різкі зміни настрою, партнери можуть поводитися непередбачувано по відношенню одне до одного. Знак Водолія характеризує безперервні зміни та інновації, управляє спілкуванням і взаємодією людей в групах.

Для багатьох повня 24 липня 2021 виявиться поворотною точкою на життєвому шляху. Щоб конструктивно використовувати потенціал повного Місяця у Водолії, необхідно, щоб людина з власної ініціативи почав діяти. Можливо, спочатку ситуація буде виглядати не дуже привабливою. Але якщо вас щось не влаштовує в житті, і ви зробите певні кроки, то зможете змінити життя і досягти успіху, що перевершує всі очікування.