fbpx

Повний Місяць 24 жовтня: Відкрийте ворота фінансового достатку і гроші знайдуть вас

Космічні енергії торкнуться як кожної окремої людини, так і соціум в цілому. Повний місяць позначиться на фінансовій сфері, психологічному стані. У цей час у світі спостерігається надлишок енергії, а значить, суспільне життя вируватиме, дивувати низкою подій.

Телець в астрології має відношення до фінансів, є грошовим знаком. Тому протягом двох тижнів після повного Місяця в Тельці вас можуть турбувати фінансові справи, пов’язані з грошовими перспективами в кар’єрі та бізнесі, банківськими вкладами, покупками і продажами, спадковими справами, позичками та боргами, субсидіями і посібниками.

24 жовтня 2018 і ще 2 тижні після цієї дати можна сміливо займатися будь-якими інвестиціями (з оглядкою на ретро-Венеру). Довгострокові та короткострокові банківські вклади, або вкладення у великі проекти принесуть вам прибуток.

Як наша психіка реагує на повний Місяць, чого очікувати?
Максимальна сила Місяця в сукупності з впливом Урану дає велике навантаження на психіку людини. В результаті можливі часті зміни настрою. Не виключені різкі переходи від почуття ейфорії до смутку, занепаду сил. У будь-якому випадку емоційне життя перебуває на піку. З-за чого можливе надмірне марнотратство особистої енергії. У період Місяця, що убуває, навпаки, може спостерігатися нестача сил.

Енергії повного Місяця поширюються на період з 22 по 26 жовтня (+/- 2 дні). У цей час багато людей, особливо жінки, можуть відчути безпричинне занепокоєння. Почуття домінують над розумом. Під їх впливом можливі спонтанні вчинки, про яки у майбутньому доведеться пошкодувати. В голову можуть приходити різні ідеї. Якими б вони не здавалися прекрасними, не варто відразу кидати сили на їх реалізацію. Зі спадом Місяця прийде тверезе мислення і ось тоді треба приймати рішення.

Як повний Місяць у Тельці вплине на наше життя?
Оскільки енергія вирує, прокидається бажання виплеснути її на оточуючих. Зробити це можна різними способами. Одні присвятять час сім’ї, інші добре проведуть час в дружній компанії. Але також будуть люди, які вважатимуть позбутися від надлишків енергії через сварки, скандали, бійки. Особливо небезпечними вважаються 3 години до і після повного Місяця.

На перший план виходять особисті стосунки. Можливі безпричинні ревнощі або ж надмірні пристpaсті. Щоб уникнути сварок з другою половинкою, бажано зануритися в суспільне життя. У період Повного місяця зазвичай багато різних презентацій, прем’єр. Варто більше часу проводити в суспільстві.

24 жовтня 2018 року, а також в найближчі дні до дати, рекомендується дотримуватись обережності на дорогах. Небажано на цей час призначати відповідальні, доленосні зустрічі. Також не варто купувати дорогі речі, вони можуть бути недовговічні, часто ламатися.

Вплив повного Місяця на здоров’я – куди спрямувати енергію?
У дні Повного місяця організм відчуває сильне навантаження. Варто побоюватися тpaвм, розтягувань. Бажано не перевантажувати ні тiло, ні пcихіку. На користь підуть прогулянки на свіжому повітрі, легкі фізичні навантаження. Вони дозволять позбутися від скупчився напруги, але не викличуть перевтоми.

Читайте також: Повня 24 жовтня: особливий час, який пренесе багато емоцій та загострень

У період повного Місяця маленькі діти стають практично некерованими. Не варто їх карати за непослух. Коли Місяць піде на спад вони знову будуть зразковими малюками. Важливо проявити розуміння до емоційним, з різкими психічними реакціями людям. 24 жовтня їм особливо непросто.

При сильній емоційній збудливості рекомендується пити заспокійливі чаї, більше гуляти на свіжому повітрі, відмовитися від перегляду фільмів жахів, бойовиків, читання хоррор літератури. Важливо давати організму повноцінний відпочинок, вчасно лягати спати. Велику користь мають розслаблюючі ванни.

Якщо енергії в надлишку, можна записатися на танці, поплавати в басейні або просто зайнятися прибиранням будинку. Головне випустити пар мирним шляхом. Це корисно як для здоров’я, так і для відносин з оточуючими людьми. У період Повного місяця необхідно бути уважним до своїх відчуттів, не ігнорувати погане самопочуття. Особливу увагу варто звернути на харчування. Не виключені харчові отруєння.

Джерело.

You cannot copy content of this page