fbpx

Повний Місяць 26 серпня: кому чекати невдачі в стосунках і втрати в фінансах

Повний Місяць 26 серпня пройде в сузір’ї Риби, таке поєднання вважається не дуже гармонійним і може стати причиною багатьох проблем, в тому числі фінансах і у стосунках. Скористайтеся простими порадами, як найкращим чином прожити енергетично складний день 26 серпня 2018.

Хочемо ми того чи ні, але місячні цикли впливають на всі живі організми, в тому числі і на людину. Особливо непередбачувані і небезпечні в енергетичному плані повного місяця. Повний місяць у Рибах 26 серпня вважається енергетично складним.

Фінансові проблеми

Знак Риби тісно пов’язаний з усім, що стосується творчості, інтелектуальної праці, емоцій. Тому проблеми, в тому числі і фінансові можуть виникнути у тих людей, чия професія пов’язана з цією сферою діяльності. Натхнення, працездатність і творчий порив може покинути вас в період повного місяця.

У період повного місяця не варто здійснювати покупок, причому не тільки великі капіталовкладення обіцяють проблеми, невдачі і швидше за все не принесуть задоволення і користі, але навіть звичайний похід за продуктами в супермаркет може обернутися зайвими, незапланованими витратами, про які доведеться вже незабаром пошкодувати.

Стосунки в парі

Енергія Місяця 26 серпня буде деструктивною. Зайва емоційність, імпульсивність слів і дій під впливом активного Місяця можуть зіграти свою негативну роль і привести до конфліктів, сварок і взаємних образ.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які завжди відчувають тривогу

Якщо ви недавно перебуваєте у стосунках, під час сварок, на які вплине повний місяць, ви зможете побачити справжнє обличчя і характер людини. Для пар, які вже тривалий час разом, період повного місяця може обернутися перевіркою на міцність.

Будьте обережні і стримані у висловлюваннях і претензіях, подумайте, перш, ніж щось сказати або пред’явити звинувачення. Особливо будьте обережні з проявами ревнощів і свавілля, які можуть зруйнувати найміцніші стосунки. Краще більше проявляти взаєморозуміння і довіру, які будуть надійним фундаментом міцних сімейних стосунків.

Джерело.

You cannot copy content of this page