fbpx

Повний Місяць 27 квітня: що можна і не можна робити

Повний Місяць настане 27.04.2021 о 06:32. Це 16-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Скорпіон. Відсоток освітленості Місяця становитиме 100%. Місяць зійде о 20:45, а зайде о 06:03.

Квітневу повню ще називають Рожевим Місяцем, адже в цей період починають квітнути дерева, і колір самого нічного світила нагадує їхнє цвітіння.

Повня 27 квітня особлива тим, що цього дня настане інша астрономічна подія – Супермісяць. Тобто завтра Місяць максимально зблизиться із Землею.

Через близькість до нашої планети, нічне світило буде значно яскравішим, ніж зазвичай. Крім того, воно віддаватиме червоним кольором, тому це явище також називають Червоним Місяцем або Кривавим Місяцем.

Тож цієї повні люди відчуватимуть на собі подвійний вплив місячної енергії. До того ж у цей місячний “коктейль” додана ще й енергія знаку Скорпіон. Загалом повний Місяць впливатиме на фізичний та емоційний стан людини не лише в самий пік, а й за декілька днів до та після нього.

Що можна робити в повню 27 квітня

Цієї квітневої повні необхідно займатися творчою, інтелектуальною роботою, що вимагає ентузіазму й багато енергії. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості і творення, а також для справ, які потребують нових ідей та ініціативи.

Також добре займатися бізнесом, з’ясовувати питання з конкурентами, відстоювати свої права, точку зору. У ці дні є можливість вирішити складні завдання, взятися за проблеми, до яких немає прямого доступу.

Дуже корисна участь в спортивних заходах і заняття фізкультурою.

Що не можна робити у повню 27 квітня

Астрологи радять тримати свої почуття під контролем та постаратися не вихлюпувати злість і роздратування на оточуючих. Бажано не взаємодіяти з конфліктними людьми й не піддаватися на їхні провокації.

Важливо цієї повні бути обережними, не ухвалювати рішення і поспішних висновків. Важливі справи краще відкласти на декілька днів, адже підвищений негативний фон не найкращий компаньйон для прийняття відповідальних рішень.

У повний Місяць не можна давати або брати в борг, робити великі покупки. Також не варто планувати далеких подорожей. Рекомендується уникати великого фізичного навантаження і стежити за своїм станом здоров’я.

You cannot copy content of this page