Повний місяць 30 грудня 2020 року: що можна робити і що не можна в цей особливий день

Повний місяць – особливий час, коли енергетика простору змінюється і сил стає в надлишку. Їх можна витратити як на творення, так і на руйнування, і тим, хто хоче змінити своє життя на краще, варто прислухатися до рекомендацій астрологів.

Повний місяць у Раку – досить важкий по енергетиці день, і в цю добу астрологи рекомендують проявити пильність. Завершення 2020 року буде позитивним, якщо прислухатися до рекомендацій астрологів, щоб точно знати про те, які справи принесуть удачу, а від чого варто відмовитися, щоб не накликати на себе проблем.

Що можна робити в повний місяць 30 грудня

1. Створювати затишок в домі. Під впливом Рака з’являється тяга до самоти у вузькому колі сім’ї. У середу астрологи рекомендують присвятити час прибиранню, зайнятися наведенням порядку перед новорічними святами, приготувати смачні і корисні страви.

2. Завершувати справи. В Повний місяць спостерігається підвищення працездатності, і енергію важливо направити в русло творення. У цю добу з’являється можливість виконати безліч справ, однак важливо бути послідовними, щоб виключити помилки і неточності.

3. Звертати увагу на передчуття. День повного місяця в Раку – час, коли внутрішній голос може не раз виручити і вберегти від неприємностей. Увага до передчуттів допоможе обійти стороною сумнівні проекти, людей і ті справи, які принесуть лише розчарування.

4. Налаштовуватися на позитив. Місяць у Раку – час, коли слова і дії можуть образити і астрологи рекомендують не пропускати через себе почуття сторонніх людей, а також не ображатися на них. У цей день важливо зарядитися оптимізмом, щоб не провокувати конфлікти і не піддаватися на провокації тих, хто налаштований агресивно.

Небезпеки і ризики грудневого повного Місяця: що краще не робити

1. Поспіх і авантюри. Спонтанні рішення, поспіх в справах, авантюри – все це не призведе до щастя, а лише погіршить становище. У передостанній день 2020 року важливо приймати зважені рішення та не піддаватися на провокації.

2. Потурання емоціям. Рак – дуже емоційний Знак, і настрій під його впливом може змінюватися постійно. Астрологи рекомендують починати день з вправ по досягненню внутрішньої гармонії, щоб виключити стреси і агресію, які можуть привести до промахів, розчарувань і конфліктів.

3. Необгрунтовані витрати. Безумовно, напередодні новорічних свят витрат не уникнути, проте витрачати гроші на спонтанні покупки загрожує фінансовими проблемами. У цю добу в магазин найкраще ходити зі списком покупок, щоб не придбати зайвого і непотрібного в даний момент. Небезпечно також витрачати гроші на дорогі придбання, якщо рішення є спонтанними.

4. Нові починання і різка зміна планів. У день повного Місяця можна планувати щось нове, будувати плани на майбутнє і розписувати по пунктах всі дії, але починати щось нове – небезпечно. Старт нової справи призведе до збитків, а в кінці року такий стан справ навряд чи порадує.

Фото спеціально для Особлива