Повний Місяць 30 грудня: чим особливий цей день і як правильно його провести

Уже 30 грудня над Землею зійде повний Місяць. Це буде остання повня 2020 року й проходитиме вона під покровительством знаку зодіаку Рак.

Цієї повні Місяць перебуватиме в зодіакальному сузір’ї Рак, а це дуже емоційний Знак, і настрій під його впливом може змінюватися постійно. Тому дуже можлива підвищена емоційність й уразливість. Загалом вплив енергій буде відчутний за декілька днів до та після цієї дати.

Повний місяць настане 30.12.2020 о 05:28. Це 16-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Рак. Відсоток освітленості Місяця становитиме 100%. Схід Місяця о 16:08, а захід о 08:22.

Повний Місяць, як відомо, безпосередньо впливає на людей і на всі живі організми в цілому, адже у повні дуже сильна енергетика.

Цей день характеризується емоційною нестійкістю і почуттям душевного неспокою. Велика ймовірність безпричинної різкої зміни настрою. Люди можуть ставати надмірно метушливими і вкрай збудливими. У суспільстві зростає непорозуміння, значно частішають конфлікти та сварки.

Що можна робити у повню 30 грудня

У момент настання повні рекомендується займатися різними домашніми справами, створювати домашній затишок, піклуватися й опікувати близьких.

Слід постаратися бути спокійним і помірним, не впадати в крайності. Стан гармонії і рівноваги, навіть якщо вас хтось образив або скривдив, – це те, що потрібно цього дня.

Крім того, це чудовий час для прояву трудової й розумової активності. Самостійність і розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості і творення.

Що не можна робити у повню 30 грудня

У повний Місяць важливо не порушувати гармонію внутрішнього стану, щоб не сталося, та намагатися не проявляти невдоволення.

Не варто цієї повні займатися серйозними справами. Будь-які справи, що вимагають точності та продуманості, краще відкласти на певний час. Те ж саме стосується і великих покупок та фінансових витрат.

Фото спеціально для Особлива