fbpx

Повний Місяць 4 листопада – найважливіший день місячного циклу

Місячному календарю вже більше 6000 років. Протягом довгого часу він був кращим помічником для пошуку удачі. Таким він і залишається, так що намагайтеся враховувати поради астрологів у найважливіший день місячного циклу.

Багато хто думає, що Повний місяць – це дуже небезпечний день, однак таким він буває далеко не завжди. Вам може посміхнутися удача і в серп, але може не пощастити в будь-який інший день. Якими б не були прогнози на цей день, удача залежить тільки від вас. Змінити долю можна завжди, але не завжди її змінити легко. У період повного Місяця вам потрібно бути гранично обережними. У листопаді 2017 року Повний місяць буде вже на початку місяця – 4 числа.

Перебувати 4 листопада Місяць буде в Тельці. Повний місяць у цьому Знаку Зодіаку робить Місяць більш творчим та менш небезпечним. Це чудова новина для всіх, хто хотів провести суботу максимально активно.

Кохання і відносини 4 листопада

Найважливішою сферою життя в прийдешню Повню стане кохання. Тут можна буде досягти максимально позитивних результатів тільки за допомогою дипломатії. Це стосуватиметься не тільки тих, хто вже знайшов другу половинку, але і тих, хто до сих пір знаходиться в пошуках.

Максимальна активність Місяця означає наявність проблем з емоціями – люди будуть неспокійними. Вашим завданням буде заспокоїти їх і допомогти зберегти самовладання. Ви повинні працювати проти Місяця і його деструктивного начала. Ви повинні бути творчими.

У листопадовий Повний Місяць будь-який позитив і негатив буде запам’ятовуватися людьми надовго, тому у вас є шанс сподобатися комусь дуже сильно або стати комусь ненависними. Самі ж намагайтеся не будувати відносини з позиції «добре чи погано». Цінуйте добрі вчинки людей, але не вимагайте їх. Дозвольте коханим людям і друзям самим вийти на цей шлях.

Нові знайомства допоможуть вам перемогти нудьгу, стрес і депресію, особливо якщо ви перебуваєте в пошуках другої половинки. Удача посміхнеться тим, хто відкриє своє серце новим почуттям. Відносини дружні астрологи також радять зміцнювати. Запрошуйте гостей до себе додому, щоб познайомитися ближче, поділитися таємницями і секретами.

Читайте також: Знак Зодіаку, в який не варто закохуватися

Тільки не відкривайте важливі для вас таємниці людям, яким ви не сильно довіряєте. Тримати щось в секреті буде непросто в цей день. Телець і повний Місяць зроблять людей балакучими.

Фінанси, справи і робота в серп 4 листопада

Гроші Телець вас навчить рахувати до того, як трапиться щось погане, точніше, постарається це зробити. Енергетика Тельця творча, тому вам потрібно просто довіритися поклику свого серця. Всесвіт не допустить вашого фіаско в такий день, але повний Місяць може спровокувати вас на вчинки, про які ви будете шкодувати дуже довгий час.

Це означає, що з начальством краще не контактувати і тим більше не обіцяти нічого вищим чинам. Ваші слова можуть звести вас в фінансову яму і позбавити поваги колег, партнерів і ворогів. Як кажуть мудреці, ваші вороги повинні вас поважати, тоді вони не такі небезпечні, як здається. Якщо втратити повагу цих людей, то жити стане набагато складніше.

Що стосується планування, то його теж краще уникати. Телець не любить складати плани – він любить мріяти і втілювати мрії. Вам потрібно буде в цей Повний Місяць сконцентруватися на вирішенні найбільш насущних і актуальних проблем. Не час думати про день завтрашній, якщо проблеми розривають вас сьогодні.

Звичайно, домовитися про ділову зустріч або записатися на прийом до лікаря – це одна справа, але розписувати абсолютно все по годинах не варто. 4 листопада дуже багато вирішувати буде ваше натхнення. Цей день буде дуже вдалим для представників творчих професій, а також для осіб, які вважають за краще працювати поодинці. Якщо ви імпульсивні, то вам точно слід самим вирішувати свої проблеми з грошима і справами по роботі.

Настрій і здоров’я 4 листопада

Ваш настрій буде залежати тільки від вас, хоча буде і чимало факторів, що впливають на нього ззовні. Наприклад, можуть загостритися деякі хронічні хвороби через підвищену активність Місяця. Через необачність ви можете отримати пошкодження де завгодно: на вулиці, на дорозі, на кухні. Більшість трaвм виходить саме в періоди Повного Місяця.

Якщо ви хочете, щоб ніщо не стояло між вами і успішним виконанням будь-яких завдань, намагайтеся харчуватися правильно і не вживати алкоголь. Проблеми, пов’язані зі здоров’ям, будуть народжуватися тільки в результаті неправильного способу життя.

Цей день буде хороший для зміни обстановки, для зміни самих себе. Постарайтеся відвідати перукаря, якщо ви давно хотіли це зробити. Змініть імідж, щоб стати щасливішими. Не сидіть на місці – перебувайте в постійному русі в цей Повний Місяць.

Повний Місяць у Тельці повинен стати для вас джерелом нових можливостей, а не проблем. Побудьте самими собою, не бійтеся змін, адже вони і є життя. Астрологи радять керуватися покликом серця в цей день. Ваші думки – ось єдина важлива річ в цей час.

Джерело.

You cannot copy content of this page