Повний Місяць 9 березня: що можна і не можна робити в цей особливий день

У понеділок, 9 березня, відбудеться повний Місяць у Діві. Вплив цього сузір’я буде сильним, тому день не обіцяє побут простим. Астрологи рекомендують познайомитися з особливостями цієї доби, щоб виключити справи, які допоможуть привести до неприємностей, а також використовувати енергетику повного Місяця для залучення в життя благополуччя. Джерело

Що потрібно робити в день повного Місяця

У день повного Місяця, який пройде в сузір’ї Діви, астрологи рекомендують займатися поточними справами. Рутинна робота може втомити, тому необхідно робити перерви, щоб відволіктися і уникнути перевтоми.

9 березня удача не відвернеться від тих, хто вміє знаходити компроміси. Уміння знаходити спільну мову з оточенням, а також досягати згоди у суперечливих питаннях, вбереже не лише від конфліктів, але і від роздратування.

У понеділок можна сміливо займатися плануванням, знаходити і усувати недоліки, щоб після втілити в життя все, що необхідно. Така робота допоможе підготувати фундамент для майбутніх успіхів і перемог.

Повний Місяць у Діві – відмінний час для складання карти бажань. У цей день будь-які мрії вийде втілити в реальність, якщо вірити і запрограмувати себе на успіх. Позитивні установки допоможуть долати складнощі на шляху до благополучного життя.

У день повного Місяця важливо запам’ятати все, що привиділося уві сні, щоб після розтлумачити отримані знаки. Віщі сновидіння під час повного Місяця – не рідкість, і саме в такі дні у снах можна отримати відповіді на хвилюючі питання, а також застереження.

Час буде ідеальним для проведення практик, спрямованих на досягнення внутрішньої гармонії. Під впливом повного Місяця такі заняття будуть життєво необхідні тим, хто погано контролює емоції, а також всім для того, щоб виключити неприємності, пов’язані з перепадами настрою.

Що заборонено робити 9 березня

Повний Місяць 9 березня – не час для авантюр і ризикованих заходів. Вплив педантичної Діви не сприймає нічого хаотичного, тому день варто провести в спокійному режим, не піддаючись на провокації і спираючись на доводи розуму.

У день повного Місяця витрачати заощадження загрожує фінансовими проблемами. Спонтанні покупки, вклади, передача грошей в борг або кредитування негативно позначаться на фінансовій удачі. У цю добу астрологи рекомендують купувати тільки найнеобхідніше, відмовившись від витрат на дрібниці.

З’ясування стосунків у повний Місяць – погана ідея. Суперечки і конфлікти під впливом повного Місяця можуть перерости в серйозну сварку, а примирення може бути довгим і виснажливим. До того ж сплески емоцій можуть зашкодити репутації та вплинути на успіхи не кращим чином.

Повний Місяць – не найкращий час для створення новий стосунків. У цю добу дратівливість часто бере верх, тому романтичні побачення можуть обернутися розчаруванням. Ризикувати чи ні – справа кожного.