fbpx

Повний місяць у березні: чим стане особливим цей день, що можна робити і що не можна

Кожен повний Місяць унікальний за своєю енергетикою, тому так важливо прислухатися до думки астрологів. Їх рекомендації допоможуть провести день успішно і не упустити удачу через необдумані вчинки.

Енергетика цього повного Місяця не обіцяє бути важкою, відбудеться це явище 28 березня в сузір’ї Терезів, і в цю добу важливо бути обережними в судженнях, щоб уникнути непотрібного з’ясування відносин і помилок в справах.

Що можна робити в березневий повний Місяць

Відпочивати. Повний Місяць відбудеться в неділю, і цей день чудово підходить для відпочинку після трудового тижня. У цей час можна відновити енергію і сили, щоб підготуватися до виконання важливих справ наступного тижня.

Займатися вирішенням побутових питань. У неділю буде досить сил для того, щоб прибрати в будинку, виконати кілька невеликих справ і вирішити поточні побутові проблеми.

Займатися спортом. В повний Місяць очікувано з’являється більше сил, які потрібно витрачати. Доречним буде витратити надлишки енергії на фізичні вправи, щоб залишатися в доброму настрої і зняти стрес.

Загадувати бажання. В кінці березня кожен зможе загадати бажання і попросити Всесвіт про виконання мрії. Вона обов’язково здфйсниться, якщо буде реальною.

Що не можна робити 28 березня 2021 року

Сваритися і конфліктувати. Повний Місяць – не на часі з’ясування відносин. У недільний день будь-які конфлікти можуть стати початком тривалих сварок і навіть привести до розставання. Астрологи рекомендують уникати агресивно налаштованих особистостей і приводити почуття до гармонії, щоб не реагувати гостро на необдумані слова оточуючих.

Приймати серйозні рішення. Під егідою Терезів багатьох будуть долати сумніви, тому астрологи рекомендують відкласти вирішення важливих завдань і спрямувати сили на більш просту роботу. Так вийде уберегтися від невірних висновків і помилок.

Витрачати гроші. У день повного Місяця доречними будуть великі заплановані заздалегідь покупки, а ось спонтанні витрати приведуть до фінансових проблем. Для того, щоб не провокувати відтік коштів, варто відмовитися від дрібних покупок на користь економії.

Починати щось нове. Повний Місяць – це кульмінація подій і підведення підсумків, тому будь-які нові починання можуть в майбутньому зупинитися або призвести не до тих результатів, які були заплановані.

Починати лікування. Вважається, що в повний Місяць збільшується ризик отримати ускладнення й інші неприємності зі здоров’ям, тому якщо є можливість відкласти лікування, його краще не починати 28 числа.

Брати в борг. У цей повний Місяць краще не позичати гроші, не брати кредитів і позик, щоб виключити неприємності надалі.

You cannot copy content of this page