Повний Місяць у березні – це ваш шанс реалізувати свої плани і наблизитися до успіху

Повний Місяць у березні – час оновлення. На початку місяця Місяць вийде на новий рубіж, а разом з ним перетвориться весь світ – як фізично, так і енергетично. Це момент максимального енергетичного підйому, період відродження, трансформації і розвитку.

При цьому досить сильним буде вплив сузір’я Діви, в якому знаходиться Місяць. Такий стан додасть значимість будь-яким змінам: попереду доленосний вибір, боротьба за вплив і велика відповідальність за свою долю. Джерело

Особливості повного Місяця в березні

Повний місяць 9 березня відбудеться в сузір’ї Діви, що принесе деяке напруження, зробить нас більш вимогливими і категоричними, але разом з тим принесе захоплюючі можливості для бізнесу, освіти, романтичної та фінансової сфери життя.

Людей, які звикли жити в хаосі і діяти по натхненню, очікує негативний вплив. Однак світло повного Місяця дозволить розгледіти невидиме. Енергія повного Місяця посилить інтуїцію, загострить аналітичне мислення. Це означає, що з’явиться прекрасна можливість реалізувати свої плани і наблизитися до успіху. Скористайтеся цим, щоб швидко і легко розібратися з питаннями, які вимагають ясного і чіткого підходу.

День березневого повного Місяця – поворотний між двома порами року. Його необхідно наповнити усвідомленістю: позитивні установки, техніки візуалізації, духовні пошуки 9 березня набагато важливіше інших турбот – особливо для тих, хто хоче підготувати для себе щасливе майбутнє. Експерти радять створити або оновити карту бажань. Немає дня краще, ніж повний Місяць, щоб запрограмувати себе на успіх, любов, натхнення, здоров’я і процвітання.

Рекомендації астрологів на 9 березня 2020 року

У Понеділок 9 березня незважаючи на ділову активність і підприємливість, якими всіх зарядить місячна Діва, поспіх, необдумані рішення, нездатність оцінювати ризики і надмірні амбіції можуть негативно відбитися на роботі. Дані тенденції можуть призвести до подразнення, агресії і занепаду сил. Астрологи нагадують: енергії дня активні, головне не втрачати можливості, які можуть прийняти конкретні форми. У цей день найефективнішими будуть перевірені методи, а радості додадуть творчі проекти.

Астрологи також застерігають від спілкування з негативними людьми і нових справ з незнайомцями: великий ризик потрапити під чужий вплив, стати жертвою шахрайства. Справа в тому, що бажання змінити людину і підстроїти її під себе буде сильніше, ніж бажання змінити своє життя.

Корисно час від часу включати усвідомленість і не поспішати з висновками. Замість порад оточуючих прислухайтеся до себе, досліджуйте свої справжні, глибинні наміри – саме вони підкажуть найвдаліший вибір.

За словами астрологів повний Місяць у Діві подарує шанси знайти нове цікаве джерело доходу, продумати розвиток свого бізнесу або дізнатися, куди краще вкласти гроші, щоб зміцнити матеріальне становище. Події дня зажадають задуматися про такі поняття, як сенс життя, достаток, призначення і зумовленість.