Повний Місяць у грудні співпаде з дзеркальною датою – це час особливої сили та енергії, коли потрібно бути особливо обережними

Останній місяць року буде підпорядкований енергетиці повного Місяця в Близнюках. Дане поєднання неминуче призведе до сильного впливу минулого на сьогодення. Сам по собі повний Місяць міг би і не бути негативним, але непередбачуваність і мінливість Знака Близнюків найчастіше призводить до хаосу, а більшість з нас орієнтується на впорядкованість і стабільність.

Бурі повного Місяця, можливо, і викличуть захоплення у любителів імпровізації і сюрпризів, але порушать плани багатьох організованих і пунктуальних людей. Тому тренуємо силу волі і слідуємо рекомендаціям астрологів. Джерело

Особливості повного Місяця в грудні 2019 року

Повний Місяць пройде в четвер 12 грудня в Знаку Близнюків і під впливом сприятливого аспекту Меркурія і Сатурна. Це 16 місячний день.

Повний Місяць подарує хвилювання, внутрішні зміни і приємні сюрпризи, але підкреслить загальну напруженість, через що відносно мирна обстановка може перетворитися в ризиковану і критичну. З’єднання Меркурія і Сатурна полегшить швидку зміну подій і умов, допоможе утриматися від гнiву, тиcку і воpoжості.

Знаходження Місяця в Близнюках збільшує ймовірність приємних зустрічей і захоплюючих подій. Ми станемо більш відкритими для змін в житті і навіть захочемо йти їм назустріч. Настає пора пробувати щось нове у звичній рутині або в особистому житті. Посилена інтуїція допоможе швидко прийняти рішення, особливо при виборі напрямку. Дотримуйтесь внутрішнього поклику, щоб скористатися всіма можливостями, які подарує зміна місячної фази.

Добре піддаватися поривам допитливості і винахідливості. В дар від Близнюків ми отримаємо спалахи проникливості, неупереджене ставлення до життя і підказки Всесвіту. Все це допоможе вирішити затяжні проблеми і звільнитися від вантажу минулого. Правда, очікуються проблеми з настроєм: Повний Місяць, який пройде при аспекті Меркурія і Сатурна, може неоднозначно вплинути на світовідчуття.

Так чи інакше, важливо підтримувати настрій на належному рівні, висловлюючи унікальність своєї особистості. Це полегшить хвилювання і занепокоєння. Грудневий повний Місяць підходить для того, щоб розірвати старі звички і установки і замінити їх новими.

Рекомендації астрологів на 12 грудня

Повний Місяць у грудні 2019 року приєднується до впливу аспекту Меркурія і Сатурна, що пов’язано з владою, честю і багатством. Можна сміливо довіряти своїй інтуїції і використовувати можливості, які з’являться в цей день.

Приємні зміни чекають на кар’єрних, фінансової і любовної стежках. Випадкові зустрічі можуть надати важливу інформацію, підказку чи знак. Вихід з глухого кута, творчої або внутрішньої кризи 12 грудня пройде легко і непомітно.

Все, що пов’язано з порядком і звітністю, допоможе протистояти хаосу. Будьте особливо обережні у фінансових справах: висока ймовірність помилки, великих втрат, шахрайства, шантажу. Постарайтеся дотримуватися максимум стриманості, уникайте галасливих конфліктів і емоційно напружених ситуацій.

Уникнути труднощів було б куди простіше, якби повний Місяць випав на вихідний, але, так як це середина тижня, вчимося контролювати емоції, оцінювати ризики і ходити маленькими кроками.

Читайте також: Астропрогноз на 2020 рік: Цей рік буде доленосним для багатьох знаків Зодіаку, хтось може змінити свою долю, а хтось зустріне кохання усього життя

В іншому випадку є ризик потрапити у вир випадковостей і неймовірних подій. Експерти радять уникати неприємних знайомих з минулого, інакше на особистому досвіді переконаєтеся, що час анітрохи їх не поліпшив, скоріше навпаки.

З 12 грудня і до кінця місяця буде підвищена здатність до навчання, значно підвищиться активність, посилиться інтуїція. Можна скористатися цим і присвятити час саморозвитку, дізнатися щось нове, зайнятися професійним і особистісним зростанням. Можна зайнятися гігієною свідомості: спробувати медитативні практики, духовні пошуки, а також ритуали на залучення різних благ.