fbpx

Повний Місяць у Козерозі – сприятливий час для нових можливостей. Як Повня вплине на людей

Повня у Козерозі 24 червня о 21:40 за київським часом. Місяць – це символ душі – найближче до Землі небесне тіло, тому має величезний вплив на людину. Повний Місяць – момент, коли енергія росту змінюється енергією убування. До цього часу процеси, що почалися після молодика, досягають максимального розвитку.

Місяць характеризує основні життєві потреби, інстинкти і емоції, які в день повного Місяця значно посилюються. Гармонійний взаємозв’язок повного Місяця 24 червня з Юпітером в Рибах, для багатьох стане поворотною точкою на краще. Однак, представники кардинальних знаків Зодіаку: Овен, Рак, Терези і Козеріг, можуть відчути напругу і зовнішній опір при виконанні важливих справ.

Місяць у Козерозі в статусі вигнання, сприяє стриманості, зводить до мінімуму емоції, активізує логічне мислення. Повний місяць в Козерозі – це сприятливий час для завершення і переходу на новий рівень. Енергія Козерога активізує потребу в міцній опорі, характеризується цілеспрямованістю.

Управитель повного Місяця 24 червня 2021 – Сатурн, що рухається по Водолію, планета обмежень, норм і правил, управляє часом і в астрології відомий як владика карми, Строгий Учитель. У найближчі два тижні, краще працювати саме над тими цілями, які перед собою поставили давно.

За принципом аналогії, повного Місяця відповідають енергії Марса, тобто це величезна сила і ресурси, максимум активності. Марс рухається по знаку Лева, де відчуває себе комфортно, допомагає конструктивно направляти свою енергію, сприяє ефективній діяльності і максимальному прояву талантів і здібностей.

Повний Місяць і найближчі дні біля нього, відмінний час для прояву лідерських рис і сміливих вчинків, про які давно думали, але ніяк не наважувалися. Підвищення працездатності в повний Місяць, бажано реалізувати в фізичних діях, енергію важливо направити в русло творення.

Повний Місяць в Козерозі допомагає багатьом людям визначитися в житті, знайти нові можливості, зміцнити зв’язки з рідними. Але для цього потрібно врівноважити зовнішнє і внутрішнє, соціальні інтереси та особисті, адже навпроти місяця в Козерозі знаходиться Сонце в Раку (опозиція світил – умова настання повного місяця).

Знак Зодіаку Рак – це сім’я, з якої ми вийшли, а Козеріг – посада або сходинка в кар’єрі, на яку ми піднімаємося. Без міцних коренів, хорошої сім’ї, підтримки роду, як правило, не буває хорошої кар’єри. Структура сім’ї – найпростіша структура. У питаннях побудови кар’єри і просування по службових сходах – все набагато складніше, ієрархія керівників містить елемент наступності. Тому теми батьків, вдома і роботи завжди переплітаються і впливають один на одного. А в цей повний місяць, виходять на перший план.

Управитель знака Рака – Місяць, який 24 червня знаходиться в Козерозі, в знаку свого вигнання. Багато людей зіткнуться з необхідністю приймати важливі рішення, що стосуються будинку і сім’ї. Трапляються ситуації, що вимагають врегулювання відносин з представниками старшого покоління, з батьками. Професійні завдання можна вирішити благополучно, тому що Місяць в Козерозі наділяє всіх стриманістю і відповідальністю.

You cannot copy content of this page