Повний Місяць у квітні: яких несподіванок очікувати та як себе поводити

Повня – один з найважливіших днів місячного циклу. Це його кульмінація, тому астрологи радять дотримуватися простих рекомендацій, які допоможуть прожити цей день у квітні правильно.

Забігаючи наперед, варто сказати, що цього дня не можна сидіти без діла. Астрологи вважають, що прийдешня Повня ідеально підійде для очищення карми і для постановки нових довгострокових цілей.

Що за Повня чекає нас у квітні

Відбудеться вона 16 квітня. Це буде субота, тож ймовірність появи проблем буде мінімальною. Більше того, період максимальної активності нічного світила пройде під егідою Терезів. Це дуже гарне положення нічного світила у період енергетичного максимуму.

Перебуваючи у Терезах, повний Місяць не зможе завдати нам стільки проблем, скільки міг би. Загалом субота буде досить сприятливим днем. Багатьох із нас відвідають позитивні думки. Місяць допоможе активізуватися у любовній сфері, досягти порозуміння у стосунках.

Ситуація може ускладнитись Марсом. Червона планета за день до Повного переходить у Знак Риб, в якому почувається, відверто кажучи, не найкращим чином. Це означає, що в суботу нам, можливо, доведеться влаштувати ще один день активності, щоб розібратися з проблемами, які виникнуть у п’ятницю.

Головні поради астрологів на 16 квітня

Насамперед необхідно пам’ятати про те, що ця субота створена спеціально для того, щоб нагадати нам про найважливіші речі в нашому житті. Повний Місяць намагатиметься вказувати вірний шлях у коханні, у справах, у роботі. Не виключено, що багато хто з нас зрозуміє, у якому напрямку їм варто далі рухатися.

Намагайтеся в жодному разі не піддаватися спокусам. Якщо цієї суботи утриматися від шкідливих звичок, можна позбутися їх. Якщо потурати їм, то можна загрузнути в цій трясовині ще сильніше.

У спілкуванні з оточуючими людьми астрологи радять виявляти менше наполегливості. У такі дні, як 16 квітня, краще не нав’язувати нікому свою волю. Потрібно намагатися домовлятися і якнайменше виявляти агресії. А якщо ні, то ваші плани підуть крахом.