Повний Місяць у листопаді: ось що потрібно зробити аби уникнути неприємностей

Повний Місяць щомісяця приносить нові події і несподівані обставини, з якими так чи інакше зустрічається будь-яка людина. Прогноз астрологів на Молодик допоможе уникнути неприємностей і застосувати собі на благо позитивні моменти цього дня.

Щоб кожен місячний день був сприятливим, ви можете заглядати в місячний календар. Про Повний Місяць слід поговорити окремо. Це час, коли енергетика знаходиться на піку, і наші починання заряджаються розташуванням Фортуни. Але і непередбачуваних зустрічей і випадковостей стає більше. Джерело

Особливості повного Місяця в листопаді

Повний Місяць у листопаді 2019 року відбудеться 12 числа. Він пройде в Знаку Тельця. Тригон Місяця з Плутоном згладить багато гострих кутів, зніме суперечності і допоможе погасити конфлікти. Однак в прагненні прийти до згоди важливо все ж пам’ятати про свої інтереси і не поступатися ними заради чужого комфорту.

У цей день можуть створюватися сприятливі умови для наших починань. Обставини під впливом Тельця складаються таким чином, що можна прийти до стабільного фінансового становища або впевненості в сімейному благополуччі, зробивши 12 листопада кроки до свого бачення майбутнього.

Астрологічні рекомендації на 12 листопада

Приватне понад усе. Листопадовий Повний Місяць може багатьох здивувати. Астрологи радять не забувати про свої цілі і звернути увагу на ті сторони життя, якими ми звикаємо жepтвувати на догоду оточуючим. Пора подбати про своє здоров’я, згадати про особисті плани, захоплення та інтереси.

Не варто сидіти на місці. Важливо шукати стимул до реалізації задуманого, інакше спокій і гармонія можуть перерости в млявість і апатію. Якщо ви вирішили в цей день відпочити, відновлювати сили краще за активним дозвіллям, за приємними інтелектуальними фільмами. Можна влаштувати ванну з аромамаслами.

Нескінченне «зависання» в соціальних мережах або інші подібні заняття ведуть до помилкового відчуття відпочинку, коли наш мозок починає загальмовуваться і лише швидше втомлюється.

Займаємося фінансами. На Повний Місяць здавна прийнято залучати гроші, і в листопаді, коли вже близькі новорічні витрати, фінансове питання стає гострим для багатьох сімей. Час зпланувати витрати.

Наприклад, замінити захоплення, які вимагають грошових вкладень корисними і абсолютно безкоштовними: вивчитися чогось нового за допомогою інтернету, зайнятися рукоділлям або дизайном на дому, почитати літературу по психології (вона також широко представлена в мережі).

Читайте також: Ці жінки завжди викликають захоплення у чоловіків своїм розумом, приземленістю, умінням тверезо мислити. А астрологи називають їх наймудрішими

«Так» фізичних навантажень. Особливо якщо настрій поганий; чим негативніше внутрішній стан, тим важливіше зробити розтяжку, пройтися або поприсідати. Використовуйте ті вправи, які не зашкодять здоров’ю, і в розумних межах – на Повний Місяць багатьом властиво кілька перебільшувати власні можливості.

Медитації врятують складний день. Тельцю не чужі спалахи негативу. Але нервові і емоційні реакції будуть заважати людям досягатися бажаного і навіть просто відновлювати сили. Духовні практики допоможуть утриматися на потрібній межі. Схожим ефектом володіють медитативні відео, тиха музика для релаксації, звуки природи (подібні записи можна знайти в інтернеті).

Фото – УНІАН