Повний Місяць у лютому – ваш унікальний шанс налагодити справи, досягти успіху і навіть змінити життя на краще

Лютневий повний Місяць пройде на незвичайної хвилі, створеної Місяцем у Леві. Астрологи попереджають: зросте енергія та нетерпіння, захочеться переграти ситуацію, розширити обрії, змінити стратегію, обійти правила. Для багатьох цей день буде пов’язаний з яскравими змінами і нестандартними маневрами в життя, а також з пошуками щастя.

Але трапляться події, які складно буде назвати вдалими. У будь-якому випадку, деякі моменти цього повного місяця можуть стати доленосними і багато чого змінити в долі. Знизити ризики допоможуть рекомендації астрологів. Джерело

Особливості лютневого повного Пісяця в 2020 році

У неділю, 9 лютого (16 місячний день), Місяць закріпиться в фазі повного. Нічне світило перебуватиме в знаку амбітного Лева, що принесе потужну неконтрольовану енергію, нетерпимість, азарт.

За словами астрологів, на повний Місяць будуть впливати два аспекти планет: аспект з Марсом і з’єднання з Нептуном. Завдяки цьому основними темами цього дня стануть сила, ініціатива і переслідування своїх цілей і амбіцій. Але експерти застерігають від того, щоб дозволити емоціям вийти з-під контролю. Важливо уважно поглянути на розвиток ситуації, перш ніж робити крок вперед.

Аспект Місяця до Марса – головний рушійний фактор лютневого повного Місяця. Марс як джерело войовничої влади зобов’яже проявити мужність і рішучість, зробити важливий крок і взяти на себе ініціативу. Ми будемо інтуїтивно знати, чого ми хочемо і як цього можна досягти.

З моменту повного Місяця і до 16 лютого нас чекає вдалий період для інстинктивних рішень і вчинків. Марс подарує шанс познайомитися зі своєю внутрішньою силою і поділитися жагучим бажанням зі світом, що можна назвати добрим знаком для щасливих змін і реалізації власних цілей.

Друга особливість майбутнього повного Місяця – з’єднання з Нептуном. Аспект сприяє зростанню емоційності і чутливості. Можна запросто втратити контроль і опинитися в полоні деструктивних емоцій. Щоб зменшити напругу і уникнути кризової точки, астрологи радять знайти психологічну опору в своєму житті. Ключ до пошуку – віра в себе, свобода від обмежень і впевненість у власних силах.

Астрологічні рекомендації на 9 лютого 2020 року

Астрологічні прогнози на 9 лютого говорять про нестабільну місячну активність: її сплеск на піку повного Місяця зміниться занепадом. Різкий перепад загрожує погіршенням стану здоров’я, проблемами зі сном, занепокоєнням і тривогою. Провокаційний вплив Марса, а також Місяця в Знаку Лева збільшить ймовірність несподіваних змін і внесе мінливість в рішення, тому будьте обережні в доленосних питаннях і не піддавайтеся миттєвим поривам.

Астрологи зазначають, що серп не завжди несе негатив, скоріше, він характеризується непостійністю. Тому в моменти особливого ризику позитивний настрій допоможе відігнати деструктивні думки і події і навіть змінити життя на краще.

Під впливом активного Нептуна загостриться інтуїтивне чуття, так що якщо ви цікавитеся езотеричними практиками або різними ритуалами на залучення чогось у життя, то більш відповідний день підібрати складно. Найголовніше – пам’ятати про застереження та захисту свого біополя.

Читайте також: 02.02.2020 – як сьогоднішній день вплине на людей, чого потрібно остерігатись і що зробити, щоб отримати щастя на наступні роки

Недільний день, який багато хто з нас проведе на гребені успіху, стане трампліном для масштабних змін. Незважаючи на те, що бойовий настрій і жага ініціативи незабаром зійдуть нанівець, вийде зрушити з точки застою і почати шлях до успіху. Важливо відзначити, що втілювати в життя слід ті ідеї і плани, які були намічені ще до 9 лютого, інакше можна стати заручником зовнішніх обставин.

Повний Місяць 9 числа буде транслювати в світ захоплюючу енергію, яка вселить у багатьох впевненість, мужність і відвагу. Багато проблем, які лякали і збивали з пантелику, вийде осмислити і подолати. Слід бути уважніше до того, що відбувається з 9 по 16 лютого: в потоці змінюваних подій і незначних дрібниць буде заховано щось важливе – те, що допоможе змінити життя на краще.