Повний Місяць у Рибах 2 вересня – таємничий і непередбачуваний час: що можна робити і що не можна

У вересні, після спекотного і наповненого неврівноваженими енергіями літа, настає час спокою та духовного пробудження. Повний Місяць у Рибах принесе сюрпризи – в основному, хороші. Під впливом енергії цього знакового дня наша основна задача – зрозуміти, як збалансувати своє життя і виконати бажання.

Шукайте, відчувайте, прислухайтеся, і тоді у вас вийде оволодіти своєю інтуїцією і поглибити свою духовність. Одна умова: чим би ви не займалися – мріями, роботою, творчими справами, – робіть все з посмішкою. Нехай вона стане талісманом цього повного Місяця, а підказки астрологів виведуть на правильний шлях.

Що можна робити 2 вересня

Покращувати особистий Всесвіт. Шанси на перемогу під егідою вересневого повного Місяця зростуть в десятки разів. В такий день видатні здібності сприймаються гіпертрофовано, а значить, з’явиться можливість повести за собою оточуючих, які, перебуваючи на піку емоційності, підуть за вами хоч на край світу. Якщо ви плануєте розрекламувати себе, свій продукт, свою роботу, робити це краще всього зараз – це дасть найкращий результат і поштовх до розвитку.

Шукати відповіді на головні питання. Повний Місяць у Рибах знаменує собою завершення смуги невдач в житті кожного, хто встане на шлях усвідомленості і духовного росту. Якщо вас мучать невирішені проблеми, зараз їх можна вивести з тіні і поставити в них завершальну крапку. Риби – духовний Знак, яий допоможе зрозуміти справжні цілі і бажання в будь-якій сфері. Особливу увагу приділіть снам: в них будуть приховані відповіді. Вище «Я» може передати важливу інформацію для вас, а також звільнити від усіх страхів.

Займатися творчістю. Все, що стосується творчої активності 2 вересня пройде на ура. Якщо ви пишете книгу, сюжет знайде новий сенс, якщо малюєте, відкриється внутрішній зір. Можна сказати, що в будь-який твір мистецтва, в будь-який творчий акт проникне місячне світло, подарувавши сплеск таланту і натхнення.

Що не рекомендується робити в повний Місяць

Грати на чужих почуттях. Не варто провокувати навколишніх на бурхливі емоції. Це рівносильно приниженню слабкого сильним. Все, чого можна домогтися таким способом, – це глибоке презирство оточуючих за жорстокість і маніпулювання.

Навмисно створювати стресові ситуації. Будь-який стрес 2 вересня буде руйнівним, тому що Риби дестабілізують емоційний фон. Якщо життя піддасть вас випробуванню, прийміть удар, але навмисно йти на ризик не слід.

Вирушати в далекі подорожі. В повний Місяць різка, особливо спонтанна, зміна обстановки чревата енергетичним вигоранням і супутніми побутовими та матеріальними проблемами.