Повний Місяць у Терезах 16 квітня: що нас чекає, та чого краще уникати

Повня у Терезах 16 квітня 2022 о 21:55 за київським часом допоможе набути гармонії, знайти точку рівноваги в дуже непростих життєвих умовах. Це час компромісів та угод на основі взаємних поступок. Повня у Терезах полегшує шлях до гармонії та рівноваги духу та тіла. Намагайтеся, щоб у цей період вас оточували тиша та спокій, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

У період Повні сила Місяця максимальна, що сприяє загостренню життєвих потреб, інстинктів та емоцій. Місяць — це символ Душі — найближче до Землі небесне тіло, тому люди, рослини, тварини, схильні до його впливу і відчувають зміни її фаз.

Повня у Терезах послаблює прагнення до практичності, зростає відчуття, що баланс і плавність – це цінніші якості, ніж точність. Соціальне спілкування, комунікації, зустрічі з іншими людьми, з якими може бути створена гармонійна атмосфера – основні бажання у другій половині квітня 2022 року.

Повня 16 квітня відбувається в шістнадцятий місячний день, її символи — метелик, голуб, важкий шлях сходження у вигляді сходів. Пов’язаний із концепцією справедливості, з рівновагою, гармонією між астральним та фізичним тілами. Щоб уникнути спотворень, дуже важливо дотримуватися помірності та спокою, не порушувати жодними сторонніми діями внутрішній комфорт і світ у душі оточення.

Венера є управителем Повні у Терезах, переміщається за знаком Риби, де має сильний статус – екзальтація (це одне з визначень сили планети). З психологічної точки зору — це яскраво виражений захоплений або збуджений душевний стан. Повня у терезах 16 квітня позитивно вплине на людей, допоможе позбутися похмурих думок чи депресії, повірити у світле майбутнє.

Субота – день Сатурна, планета у Терезах екзальтується, а це означає, що Повня 16 квітня 2022 року сприяє зміцненню досягнутих позицій. Але також і конструктивним змінам і усвідомленням того, що ж вважається нормою, правильним, прийнятним у обставинах, що склалися, і як цим користуватися.

Цього дня бажано відпочити від активних дій, залишитися осторонь суєти та напруженості, присвятити день створенню комфорту вдома або в колективі однодумців. Корисно провести день у неспішних роздумах, займатися торгівлею, творчістю, музикою та поезією, приділити час улюбленій справі.

Повня у Терезах допомагає налагодити взаємини з чоловіком, романтичним партнером, друзями. Найкраще цього дня – разом вирушити кудись на природу. Якщо можливо, з’їздіть на озеро, річку, море або до лісу.