Повний Місяць у жовтні – небезпечний день, коли потрібно добримуватись особливих порад, щоб досягти успіху у фінансовій і любовній сферах

Повний Місяць додасть нам сил для того, щоб зробити у фінансовій і любовній сфері те, на що раніше не вистачало рішучості. Але через занадто інтенсивний перебіг подій буде важко утримати все під контролем. Маєте перетворити ризик в шанс і скористатися змінами собі на благо. Джерело

Особливості жовтневого повного Місяця

У понеділок очікується відразу два складних астрологічних явища, які зажадають від нас бути гранично обережними. Місяць із Сонцем і Плутоном попереджають про те, що в цей повний Місяць обставини різко зміняться.

У момент повного Місяця, який відбудеться 14 жовтня в 00:11, Місяць в Знаку Овна складе квадратуру з Плутоном. Інтенсивність відчуттів і їх глибина завадять адекватній оцінці подій. Занепокоєння, надмірна активність, вплив конфліктів недалекого минулого, велике бажання змінити своє життя і досягти справедливості негативно позначаться на результаті дій.

Квадрат Плутона з Сонцем і Місяцем символізує перешкоди в кожній із сфер життя. Ми можемо раптово щось втратити або відмовитися від чогось важливого: піти з роботи, розірвати відносини, відступити від головної мети.

Оскільки діятимуть відразу два напружених астрологічних аспекти, однозначно можна сказати, що день буде нелегким. Повний Місяць попереджає нас про раптове припиненні зустрічей і поїздок, про небезпеки на дорогах. Можливий різкий переворот в спілкуванні з оточуючими, конфлікт, який доведеться залагоджувати в несприятливих умовах. Всі справи будуть просуватися з перешкодами, а самопочуття і настрій залишать бажати кращого.

Прийдешній повний Місяць пов’язаний з серйозною роботою над собою і внутрішньою трансформацією. Правда, самовдосконалюватися ми будемо не з власної волі, а вимушено: аспект з Плутоном зіштовхне нас з труднощами, які змусять переглянути свої уявлення про життя, людей і власні можливості. Але це дасть надію на вихід з кризи і успішне завершення розпочатих процесів.

Астрологічні рекомендації на 14 жовтня 2019 року

Повний місяць 14 жовтня – момент особистісного зростання і піднесення енергетики. Пік місячної активності в вогняному Знаку сприятливо відіб’ється на внутрішніх силах. Астрологи повідомляють, що це буде один з найбільш сприятливих днів для того, щоб знайти нові цілі і шляхи до них.

Але важливо пам’ятати: хоч всі ми і відчуємо внутрішній підйом, але все ж не станемо всесильними, так що краще тверезо оцінювати свої сили. Активним справах варто віддати перевагу планування, а нові перемоги відкласти до наступних днів.

Читайте також: Безсоромні брехуни за знаком Зодіаку: і оком не моргнуть

Будь-який повний Місяць – не найвдаліший час для підвищеної інтелектуальної та фізичної активності. 14 жовтня астрологи радять привнести в життя більше спокою. Це буде дуже суперечливий, складний і навіть небезпечний день, і лише внутрішня гармонія допоможе відобразити зовнішній негатив.

Проблеми та небезпеки чекатимуть у всіх сферах життя, але це лише наслідки негативного впливу Місяця, Сонця і Плутона. Будьте готові до того, що аспект планет зіштовхне вас з критикою, фінансовими збитками, ревнощами, обманом, невірними рішеннями і необачними вчинками. Керувати нами буде его, імпульсивність, жорстокість і рішучість. Тому астрологи радять у всіх справах, події і конфліктах дивитися на речі як можна більш об’єктивно.