fbpx

Повний Місяць в травні – не просто небезпечний день, а найнебезпечніший в травні і, можливо, найнебезпечніший за всю весну

Повний місяць – кульмінаційний момент місяця. Астрологи радять завжди звертати особливу увагу на дні, в які Місяць найбільш активний, адже вони нерідко бувають неблагополучнішими. Настала пора дізнатися, яким буде повний Місяць в травні 2021 року.

Травневий повний Місяць виявиться досить небезпечним. Справа в тому, що в цей день відбудеться відразу три події, які приведуть до негативних наслідків. Все це зробить 26 травня не просто небезпечним днем, а найнебезпечнішим в травні і, можливо, найнебезпечнішим за всю цю весну.

Перехід Місяця в Знак Стрільця 26 травня

Перша небезпека цього дня пов’язана з тим, що повний Місяць опиниться в Знаку Стрільця. Стихія Вогню лише ще більше «розгойдає» Місяць, який і без того в моменти свого пікового енергетичного стану непередбачуваний і небезпечний. Коли нічне світило в Стрільці, варто побоюватися далеких поїздок і зміни обстановки. Також експерти не рекомендують домагатися поставлених завдань за допомогою хитрості, обману, грубої сили.

Супермісяць

26 травня буде не просто повний Місяць, а Супермісяць. Це означає, що наш супутник наблизиться до землі на максимально можливу відстань. Це посилить його вплив на 10-15%, що досить відчутно. Місяць в цей день негативний, значить, потрібно бути ще більш обережними.

Місячне затемнення

26 травня відбудеться повне місячне затемнення. Візуально це буде помітно завдяки червоному або оранжевому окрасу Місяця. Ця подія може перешкодити сприятливому завершенню весни. У цей день необхідно бути гранично обережними.

Велика небезпека може виходити від людей. Місячне затемнення в Стрільці означає, що на зраду може піти практично будь-хто. Комусь захочеться врятуватися від проблем, а хтось захоче нажитися на чужому горі. Іншим людям просто буде нудно. 26 травня стане часом розквіту маніпуляторів, токсичних особистостей. Небезпека буде всюди.

Ні в якому разі не розповідайте нікому про свої плани і не починайте нових справ в цей день. Навіть найменший ризик може пустити під укіс всі ваші плани.

You cannot copy content of this page