fbpx
Життя

Поїхала дружина з подружкою на море і там все почалося, закрутила-а, ох і всього вилізло згодом. Чоловік про все дізнався

Хочу розповісти історію своєї «сім’ї» і оскільки вона ще не закінчена, сподіваюся отримати думки та поради. Хоча за ці 7 років я вже здобув досить негативний досвід.

Христина та Роман були у шлюбі 16 років. Чоловікові – 45, дружині – 38. У чоловіка хороша робота та  в сім’ї завжди був достаток.

Христина не працювала, просто займалася фотографією, так хобі щоб просто чимось зайнятися.  Все у них було як у зразкової сім’ї.

Проте зрада навіть у такій сім’ї сталася. І багатьом напевне цікаво стало як і через що це трапилось і хто з них виявився винним.

Зрадила Христина, це сталося 8 років тому. Чоловік розкрив за різними ознаками: поведінка дружини, гарний одяг, макіяж потім переписка у телефоні.

І Роман почав своє власне розслідування. Все як в більшості випадків почалося на морі, куди Христина їздила з подружкою без чоловіка, так як він не міг взяти відпуск на роботі.

Коли чоловік все це розкрив, він прямо все і виклав жінці. Природно, що Христина почала говорити що вона сама не знає як так получилося,  що то несерйозно.

І Роман наче в тумані вирішив забути і повірити, що це несерйозно, адже йому так дружина сказала. Збрехав сама собі і головне повірив в це.

Чоловік не був певен, що хоче залишитися з дружиною, але подумав, що наступні пару місяців покажуть все і він уже остаточно вирішить як йому дальше вчинити. І головне як за цей час Христина себе поводитиме.

За чотири місяці які пройшли після цього Роман так і не зміг забути про зраду дружини. А через деякий ще час Христина сказала чоловікові що знаходиться при надії.

Чоловік це прийняв, хоча різні думки лізли в голову, можливо то не його дитина. Але по термінах все зійшлося.

У них появився синочок. І Роман вирішив що діти мають жити в повноцінній сім’ї. Діти і справді допомагали чоловікові забутись і не згадувати про зраду дружини.

Проте думки і осад у душі так і нікуди не дівся. Не зміг він пробачити Христині  та більше не згадувати.

Але що найбільше пригнічувало чоловіка то те, що дружина продовжувала собі жити, як ніби то нічого не сталося. Вона навіть не підозрювала, що її чоловік не пробачив і не забув її зради.

Їхні стосунки стали нейтральні. Швидше, як мама та тато, які живуть під одним дахом заради дітей.

Читпйте також:Приїзд колишнього чоловіка зробив мої стосунки з іншим чоловіком незрозумілими та такими, які тривають вже майже десяток років 

І врешті решт Роман зрозумів, що не може так далі. Діти вже більш-менш підросли, матеріально він зможе їх і дальше забезпечувати.

Нещодавно пройшов з десяток занять з спеціалістом. Його порада – йти і будувати своє життя окремо.

І начебто все всередині вирішено, але щось не дає спокою і не дає тієї впевненості зробити це крок. Що він не розумів.

У підсумку,  за 9 років із дружиною нічого не налагодилося, хоча вона намагається, і Роман це бачив. Але нічого вдіяти із собою не може.

Чоловік навіть пробував  теж завести стосунки на стороні. Проте не зміг, життя на двох у нього не виходить.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page