fbpx
Життя

Поїхала я у відрядження на три тижні, а повернувшись дізналася про зраду чоловіка. Всіма правдами-неправдами я з’ясувала хто вона, і що насправді між ними. А потім феєрично помстилася

Справа була два роки тому. Відправили мене по роботі на 3 тижні у відрядження в іншу країну. Я, звичайно, смикалася, не хотіла чоловіка одного надовго залишати, але робити нічого. Відмовитися не можна, та й гроші зайвими не бувають. Але на душі було неспокійно. Як виявилося – не дарма.

Після повернення мені подруги мої розповіли, що бачили чоловіка мого з якоюсь жінкою. Мене ця звістка просто притисла. Всіма правдами-неправдами я з’ясувала хто вона, і що насправді між ними. Прикро було неймовірно. Ось я і придумала план помсти.

Чоловікові про своє розслідування нічого не розповіла, та й виду намагалася не подавати, що щось знаю. А в один прекрасний день сказала, що мене звільнили з роботи. Насправді я взяла відпустку. І вмовила чоловіка зробити ремонт в квартирі (куплена була ще до шлюбу). А так як грошей було мало, то чоловік позичив велику суму у свого знайомого.

У підсумку, після ремонту я вигнала його і з квартири, і зі свого життя. Швидко оформили розлучення. Квартиру не ділили, бо моя. А з боргами він до сих пір розбирається, бо нічого було мені зраджувати! А я залишилася з відремонтованою квартирою і потішила своє самолюбство, адже коханці мій колишній чоловік з боргами виявився не потрібен.

Підло? Чи таки молодець?

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page