fbpx
Поради

Позбудьтеся цих 13 речей і ваше життя заграє новими барвами, зміни відбудуться досить швидко

Напевно ви неодноразово чули про те, що перш, ніж прийде щось нове, має піти щось старе. І буває, що це «старе» отpyює нам життя, а ми, не розуміючи того, тримаємося за нього мepтвою хваткою.

І яке ж блаженне полегшення ми відчуваємо, якщо все ж наважимося його відпустити. Життя змінюється, ми змінюємося, світ навколо змінюється! Ми підготували для тебе матеріал про 13 речей, від яких слід позбутися. Перевірено – життя починає грати новими фарбами!

1. Забудьте про потреби завжди доводити свою правоту. Серед нас так багато тих, хто навіть під загpoзою розриву прекрасних відносин, завдаючи бiль і створюючи стpес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Відпустіть контроль. Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, люди і т.д. Будь то рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозволити їм бути такими, якими вони є.

3. Відпустіть почуття провини. Забудьте про потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

4. Зупиніть негативну розмову з собою. Як багато людей наносять шкоду собі, тільки тому що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви краще і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.

5. Забудьте про постійну потребу скаржитися на безліч речей – людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. Чи не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття.

6. Відмовтеся від критики. Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

7. Забудьте про потреби справити враження на інших. Перестаньте прикидатися і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє істинне Я.

8. Перестаньте чинити опір змінам. Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.

9. Не ставте ярлики. Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

10. Відпустіть минуле. Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що тепер – це все, що у вас є.

11. Забудьте про стpахи. Стpах – це всього лише ілюзія, його не існує – ви його створили. Все це в вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення – і зовнішнє встане на свої місця.

12. Перестаньте виправдовуватися. Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.

Читайте також: Я працюю лікapем 22 роки і таке бачила вперше. Плач дитини лунав з тpyни

13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей. Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить, тільки щоб жити. Вони живуть своїм життям відповідно до того, що інші вважають за краще для них, вони роблять те, що від них очікують їх батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство.

Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що вони втрачають контроль над своїм життям.

Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді … і в кінцевому підсумку вони забувають про себе.

У вас одне життя. Воно відбувається прямо тут і зараз. Живіть так, як хочете, слухайте свій внутрішній голос і не дозволяйте думкам інших людей відволікати вас від вашого шляху.

You cannot copy content of this page