Пред весіллям принц Гаррі мав емоційну розмову з колишньою коханою

Принц Гаррі перед весіллям з Меган Маркл вирішив провести особисту розмову зі своєю колишньою дівчиною Челсі Деві.

З нею Гаррі найдовше перебував у стосунках – шість років. Щоправда, у цей період пара декілька разів розходилася. Як повідомляє Vаnшty Fаir, з 32-річною Челсі принц мав емоційну розмову телефоном.

За словами джерела, близького до королівської родини, Деві не хотіла йти на весілля до свого колишнього.

“У них був прощальний дзвінок. Під час останньої розмови вони обидва визнали, що Гаррі потрібно рухатися далі. Челсі була дуже схвильована і плaкала. Вона не хотіла йти на весілля, але в підсумку погодилася і пообіцяла Гаррі, що не намагатиметься потрапити на вечірку”, – поділився інсайдер.

Врешті, Челсі, як і ще одна екс-пасія принца Крессіда Бонас були присутніми лише на офіційній частині весілля. На вечірку у маєтку Фрогмор-гаус їх не покликали.

“Між Гаррі і Челсі не було тієї iскри, яка пробігла, коли він зустрів Меган. Щойно він познайомився зі своєю майбутньою дружиною, одразу зрозумів, що хоче бути саме з нею. Він зустрів потрібну дівчину в потрібний час”, – прокоментував інсайдер.

Читайте також: Дональд і Меланія Трамп зробили подарунок принцу Гаррі і Меган на весілля, хоча їх і не запрошували

Цікаво, що Челсі Деві була присутня на весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон 2011-року. Тоді Гаррі виступив шафером на святі брата.

Джерело.