“Чудова жінка”: Анна Седокова зустрілася з дружиною колишнього чоловіка (фото)

Співачка здивувала всіх своїми новими постами в соціальній Мережі.

Справа в тому, що Анна Седокова майже ніколи не ділиться з фанами деталями особистого життя, тож вони буквально засипають зірку запитаннями — з ким вона зустрічається і які стосунки у неї з екс-чоловіком.

Анна, схоже, не витримала, тож поділилася з фанами розгорнутим дописом.

“Котики, я поважаю ваше бажання мені щось порадити, але є нюанси. Я вже як років 15 не вписуюся в життєві стандарти. У 20 років я вже співала в Кремлі і була в концертному турі в Японії. У 25 переїхала жити в Лос-Анджелес. в 27 одночасно жила в трьох країнах. Виступала, як мінімум, перед 10 президентами, а за останні чотири дні була в Ташкенті, Лос-Анджелесі, Вегасі і вилітаю в Ростов.

Ще 20 годин тому я базікала з легендою з Queen, потім запізнилася на свій літак в LA, купила два нових квитка, вскочила в літак на льоту, поснідала з донькою, колишнім чоловіком і його прекрасною дружиною, перетнула тисячі кілометрів з LA в Москву і вилітаю в Ростов на свій концерт. І це 10 відсотків того, що я можу розповісти” — заінтригувала людей Анна.

Читайте також: Люди будуть сміятися!: Наталя Могилевська зробила гучну заяву

Всі дуже дивуються з цього приводу і не пропускають можливість насміхатися з Анни. Проте такі ситуації і злі слова у свою сторону Анна не коментує.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Котики, я уважаю ваше желание мне что то посоветовать, но есть нюансы. Я уже как лет 15 не вписываюсь в жизненные стандарты. В 20 лет я уже пела в Кремле и была в концертном туре в Японии. В 25 переехала жить в Лос Анджелес. В 27 одновременно жила в трёх странах. Выступала, как минимум, перед 10 президентами, а за последние четыре дня была Ташкенте , Лос Анджелесе, Вегасе и вылетаю в Ростов. Ещё 20 часов назад я болтала с легендой из Queen, после опоздала на свой самолёт в LA, купила два новых билета, вскочила в самолёт на лету, позавтракала с дочкой, бывшим мужем и его прекрасной женой, пересекла тысячи километров из LA в Москву и вылетаю в Ростов на свой концерт. И это 10 процентов того, что я могу рассказать ) Вы серьёзно считаете, что мне нужны эти прекрасные советы из серии «и жили они долго и счастливо»? Наслаждайтесь этой прекрасной жизнью и лучше всего своей 💋 @caesarspalace #caesarspalace #nobulasvegas

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)