Про що розповість загублена річ – народні прикмети

Втрата того чи іншого предмета часто є застереженням. Багатовікові спостереження склалися в народні прикмети, і зараз ми можемо скористатися мудрістю предків, щоб не випустити з життя жодної важливої ​​деталі.

Наші предки вважали, що кожен предмет має унікальну силу. Каблучки, сережки, годинник, шарфи і рукавички – втрата цих повсякденних речей здатна попередити нас про небезпеку або показати той шлях, який приведе до щастя і благополуччя.

До чого втрачається ручка
Якщо ви несподівано втратили авторучку, це означає, що якісь важливі справи будуть вирішуватися без вас. Можливо, це буде підписання контракту з іншою людиною або оформлення угоди не на вашу користь.

До чого втрачається сережка
Людина, яка втратила сережку, повинна бути уважною і обачною в справах. Втрачена прикраса попереджає про навислу над вами небезпеку втратити матеріального добробуту і влади.

Незаміжня дівчина, яка втратила золоту прикрасу, може очікувати швидкого заміжжя. Срібний виріб обіцяє тривалий період відносин, а біжутерія говорить про швидке наближення романтичних відносин і подальшої закоханості. Якщо прикраса виконано зі срібла і раптово загубилася, то власника пропажі чекає удача в коханні. Для заможних така пропажа обернеться гармонією в сімейних відносинах.

Заміжня жінка, яка втратила сережки, ризикує розлучитися зі своєю половинкою, якщо прикраси були подаровані чоловіком. Якщо ж вироби придбані самостійно, то негативних наслідків очікувати не варто.
Життєві труднощі обіцяє втрата сережки з лівого вуха.

Якщо втратили прикраса з правого вуха, то дівчатам це принесе швидке заміжжя. А ось заміжня жінка ризикує розлучитися зі своїм чоловіком.

Що обіцяє втрата рукавички
Якщо людина несподівано втрачає рукавичку або перчатку, це означає, що скоро її проблеми вирішаться, неприємності відступлять і дадуть дорогу нових звершень. Втрата рукавички з лівої руки обіцяє розбіжності з коханою людиною, які можуть призвести до розлучення або розриву відносин.

Якщо загублена рукавичка з правої руки, то власнику варто очікувати закінчення ділових відносин. Це може бути звільнення, припинення співпраці та інші неприємності на роботі.

Що означає втрата браслета
Якщо браслет загубився через несправність защіпки, то вам варто підготуватися до конфліктів на роботі.
Дівчина, яка втратила прикрасу, скоро зустріне свого коханого. Якщо вам приснилося, що ви втратили браслет, то цей сон обіцяє безліч дрібних неприємностей. Втрата золотого браслета говорить про нові приємні перспективи в майбутньому.

Втрата грошей
Втрата незначної суми грошей обіцяє незабаром конфлікти в родині або на роботі. Велика грошова сума, загублена вами, говорить про те, що всі ваші проблеми незабаром вирішаться і у вашому житті настане біла смуга.

До чого втрачається шарф
Загубився шарф світлого кольору – чекайте швидкої щасливої відпустки всією сім’єю. Вовняна виріб темних відтінків, втрачений вами, обіцяє розлучення з коханою людиною на тривалий час. Втрата строкатого шарфика говорить про великі витрати в далекій дорозі.

Шарф червоних відтінків попереджає про раптові авантюри, в які можуть вплутатися ваші родичі. Небезпечну ситуацію в дорозі обіцяє пропажа шарфа синього або зеленого кольору. Раптово зниклий шарф жовтих відтінків говорить про те, що вам належить розлука з близькою людиною.

Про що попереджає втрата брожки
Брожка, загублена поза домом, вказує на те, що вам пора змінити рід діяльності. Ваші таланти розкриті не повністю, і ви втрачаєте час, не займаючись тим, у чому дійсно досягнете успіхів. Заміжня жінка, яка втратила брожку, повинна звернути увагу на своїх близьких. Ви їх занадто опікаєте, дайте їм трохи більше свободи. Якщо ви втратили дорогу прикрасу, вам варто задуматися про те, щоб вести себе скромніше в думках і вчинках, а також перестати надмірно виділятися. Не наряжайтесь надто відверто, показуючи свою перевагу або розкутість.

Вкрадена брожка обіцяє невдачі і прорахунки у важливих справах, а також ваші плани можуть бути порушені з найрізноманітніших причин.

Втрата дзеркала: про що говорять прикмети
Втрата кишенькового дзеркальця обіцяє дівчатам витрати. Вони можуть втратити не тільки гроші і особисті цінності, а й розлучитися з коханими. Згідно прикметам, втрата дзеркала обіцяє власнику швидке розчарування або смуток, що стосуються як фінансової, так і любовної сфери життя. Зникнення дзеркальця може стати застереженням. Ви занадто занурені в свої проблеми і не помічаєте, що діється навколо. Вам варто більше уваги приділяти сімейним відносинам.

Втрата голки
Якщо ви втратили голку без нитки, то вас чекають радісні події. Голка з ниткою втрачається до швидкої розлуки з близькими людьми.

До чого втрачається каблучка
За прикметами, золота каблучка втрачається перед розривом відносин з коханою людиною. Втрата срібної прикраси говорить про швидке розставання з рідними людьми в далекій дорозі. Якщо чоловік втрачає кільце, то його чекають проблеми з фінансами і втрата статусу на роботі. Біжутерія, яка зникла раптово, говорить про те, що удача відвернулася від власника.

Каблучку, яка зісковзнула з пальця за прикметою вказує на те, що ви не виконали своєї обіцянки. Якщо кільце поламалося на частини, то на вас чинився негативний вплив. Вам варто провести ритуал очищення від пристріту.

Втрата обручки говорить про проблеми в сім’ї. Вам варто підготуватися до хвороби одного з домочадців або конфлікту з чоловіком, дітьми або вашими батьками.

Читайте також: 9 випадкових знахідок, які принесуть вам удачу: що неодмінно потрібно забрати додому

Втратити парасольку
Судячи з прикмет, втрата парасольки означає припинення нещасть, які з вами відбуваються. Втрата парасольки, що захищає від Сонця, обіцяє міцні подружні стосунки без зрад. Дівчині, яка втратила парасольку, належить зробити вибір з обмеженого числа кавалерів, і її стосунки пройдуть без напруження пристрастей.

Що віщує втрата гаманця
За прикметами, втрата гаманця з грошима обіцяє удачу і швидку винагороду. Порожній гаманець, зниклий раптово, говорить про наближення неприємностей. Невелика кількість грошей в загубленому портмоне може бути натяком на зайву скнарість або жадібність володаря.

Втрата ланцюжка
Наші предки вважали, що втрата ланцюжка обіцяє неприємності власникові. Нерідко прикраса пропадає перед значущими подіями в житті, наводить господаря на думку про те, що йому необхідно поміняти свою думку щодо якогось важливого рішення. Якщо загубився ланцюжок разом з хрестиком є попередженням про наведення негативу. Предки вважали, що таким чином хрест взяв на себе все зло, відвів біду і нещастя. Вам необхідно скористатися оберегами проти агресивно налаштованих людей.

Втрата ножа
Чоловікові, який втратив ніж, загрожує небезпека підірвати здоров’я. Потрібно зайнятися зміцненням біополя, щоб відвести хвороби від себе. Жінці така втрата обіцяє низку дрібних неприємностей. Втрата ножа з будинку вказує на те, що ваш охоронець-домовик чимось ображений. Вам необхідно його задобрити.

Що обіцяє втрата гребінця
За повір’ями, втрата гребінця в чужому місці може стати для вас загрозою. На вас можуть мати негативний вплив. Якщо на гребінці під час використання поламалося кілька зубчиків, то вам потрібно зміцнити своє здоров’я. Втрата гребінця також може обернутися для вас публічним скандалом.

Втрата гудзики
Прикмета свідчить, що людина, яка втратила гудзик з одягу, незабаром зустрінеться з агресивно налаштованим опонентом. Уникнути неприємності можна, замінивши пропажу новим гудзичком.
Чоловік, що втратив гудзик, може виявитися втягнутим в сімейні скандали. Різкі зміни в житті обіцяє ґудзик, що відірвався на вулиці при прогулянці. А ось якими вони будуть, залежить від ваших дій.

До чого втрачається хрестик
За однією з прикмет, втрата хрестика обіцяє різкі зміни в житті людини, зміну його інтересів і пріоритетів.
Православні люди вірять, що втрата натільного хреста вказує на серйозні вчинкм, які необхідно виправити в найкоротші терміни. Для літніх людей така втрата може спричинити матеріальні труднощі. Однак якщо людина раптово втрачає хрестик, то незабаром він знайде те, чого потребує. Наші предки вважали, що втрата хрестика вказує на те, що людині варто докласти більше зусиль для досягнення поставленої мети, а також проявити турботу про те, хто її потребує.

Що обіцяє втрата ключа
Молоді люди, що виявили таку пропажу, можуть розраховувати на різкі зміни в житті. На них чекають відповідальні рішення, зміна соціального статусу. Так, дівчата і юнаки можуть зважитися на створення сім’ї.
Пропажа ключа під час низки невдач говорить про швидке благополучне завершення всіх труднощів. Пропажа ключів від роботи обіцяє людині нові можливості, контракти, підвищення заробітної плати та інші приємні зміни. Люди, що втратили ключі перед значущою подією в житті, можуть розраховувати на благополучний результат справи. Ключі, загублені сімейними парами, обіцяють довгоочікуваний переїзд.
Втрата ключів під час переїзду обіцяє негаразди в побуті.

 

Джерело.