Про що слід просити Богородицю у свято Благовіщення. В цей день молитви мають особливу силу

У день Благовіщення ви можете піднести молитви і попросити Божу Матір про:

  • прощення гріхів;
  • позбавленні від проблем, хвороб;
  • звільнення від душевних мук;
  • допомоги близьким і дітям;
  • любов і щастя.

Благовіщенська молитва на щастя і співчуття

Цю молитву слід вимовляти з любов’ю в серці і голосі біля будь-якої святої ікони Божої Матері. Молитва допоможе знайти щастя в житті, стати на праведний шлях, заручиться підтримкою. Перед молитвою дозволено покаятися в гріхах, поділитися проблемами і стpaхами з Богородицею. Вона вислухає і направить допомогу, без осуду.

«Почуй, Володаркo Небес, мої скромні прохання, направ мене по вірному життєвому шляху. Умоли Господа про послаблення гріхів моїх, про захист від будь-якого дійства лукавого, від всякого отруйного слова, від усякого зла. Пошли удачу і щастя в день настільки Великий. Лише в Твоїй допомозі знаходжу порятунок. Славлю Тебе славу, подяку і схиляюся перед Тобою. Амінь».

Молитва про прощення гріхів Богородиці

Ми люди, і на жаль, ніхто з нас не ідеальний. Господь через любов Богоматері допомагає нам отримати спасіння і позбавлення від будь-яких гріхів. Священнослужителі нагадують, що щирий не той, хто не оступився, а той, хто зумів усвідомити гріх і прийняти очищення. У день святкування Благовіщення всякий грішник може в молитовному прощення попросити Богородицю про святу допомоги в подоланні гріховності.

«До Тебе, Богородице, я, грішний раб Божий, в молитві звертаюся. Я каюсь в гріхах своїх і прощу про допомогу в подоланні грішних помислів. О, Пресвята Богородице, зміцни дух мій, навчи мене життя праведного. Так нехай прийде до мене воля Сина Твого, нехай спасе мене і напоумить, щоб було все по волі Божій. Амінь».