Про те, що Юлька його гуляє Сашку казали всі знайомі, але він не вірив. Як таке може бути, вона ж дитину чекає. А після появи на світ хлопчика взагалі почалося казна-що

Трапилася ця подія з другом нашої сім’ї, Олександром. Хороший хлопець, чуйний, працьовитий. А ось з серйозними стосунками якось все не складалося. Хлопцеві вже 30 років, а сім’ї все немає. Всі друзі вже з дружинами і дітьми, а він один. Ну і як годиться зустрілася йому дівчинка. 18 років, струнка, красива.

Став Саша з нею зустрічатися, а через місяць дізнався, що у неї дочка є, якій 2 роки. Це його не відлякало, адже в Юлю він вже був закоханий по самі вуха. Місяць відносин добігав кінця, а вона йому заявляє, що дитину чекає. Він звичайно хлопець відповідальний, зразу в загс. Дівчинка була з села і засобів у сім’ї не було навіть на сукню найдешевшу.

Саша все оплатив, організував і перевіз Юлю з донькою до себе. Чутки про неї не дуже хороші ходили, але хіба закоханий чоловік буде їх слухати. Робота у нього була в столиці, виїжджав він на три дні, два вдома проводив. А друзі йому і кажуть, мовляв гуляє вона від тебе.

Олександр нікому не вірив, як таке може бути, вона ж дитину чекає. Народила Юля хлопчика, Саша був на сьомому небі від щастя. І купав, і памперси міняв, і гуляв, і годував малюка. А Юля після відразу змінилася, пішла в загул. Ночами не з’являлася вдома і говорила що син твій, мені він не потрібен.

Спочатку Саша виправдовував це тим, що у неї депресія. Але ці загули не припинялися і стали приводити до постійних скандалів. А під час одного з них вона йому сказала, що дитина може взагалі не від нього. Олександр не хотів в це вірити, в дитині він душі не чув, але після слів Юлі в ньому зародився сумнів. І щоб їх розвіяти він зважився, пішов і здав тест на батьківство. Результат приголомшив, дійсно, хлопчик не був його сином.

З Юлею вони розлучилися. Для Олександра це був удар, він рік ні з ким не спілкувався і було таке відчуття, що він втратив весь сенс свого життя. Саша до сих пір живе один, а горе-матуся залишила своїх двох дітей зі своєю мамою і поїхала до столиці шукати щастя.

Фото ілюстративне з вільних джерел