Продав Михайло новеньку ауді за 100 гривень, а 50 перевів дружині на карту банку, тим самим, розділивши дохід від проданого майна. Розлучалися молодята запеклими ворогами

Михайло одружений два з половиною роки. Криза відносин. Часті скандали, дрібні сварки з будь-якої причини. Дуже багато один одного намагалися контролювати, не пускали на зустрічі з друзями і подругами. У підсумку вирішили кілька місяців пожити окремо, щоб зрозуміти, як далі бути.

Катя зібрала речі і поїхала до батьків в інший кінець міста. З тих пір майже не бачилися, спілкувалися рідко, але і всі сварки зійшли нанівець. Жили кожен на свої заробітки. За цей час у нього справи якось різко пішли в гору, і він вирішив оновити машину. Продав стару, яка була куплена ним ще до шлюбу, додав з зарплати і премії і взяв новеньку Ауді. Катя ж придбала собі абонемент в спортзал і оплатила заняття вокалом на рік. Теж недешеве задоволення.

Пожили ці два місяці окремо, і в результаті зрозуміли, що так їм буде краще. Прийняли рішення розлучитися, і справа дійшла до розділу майна. Але виявилося, що ділити їм особливо нічого. Квартира – його, а якихось великих покупок в шлюбі у них не було. Були накопичення, які вони легко поділили. Здавалося, що все пройде гладко, але не тут-то було.

Катя раптом на повному серйозі заявила, що вони повинні поділити машину, яку Міша нещодавно купив. Вона сказала, що він може залишити її собі, а їй віддати половину вартості. І її не цікавило, що він для цього продав свою стару. Нова була куплена в шлюбі – не хвилює, спільно нажите майно.

Міша отетерів від такого нахабства і запропонував їй розділити тільки ту суму, яку він додав, коли вони жили окремо, але Катя категорично відмовилася від такого варіанту. Тоді він сказав, щоб вона повернула йому половину вартості абонемента в спортзал і річного відвідування занять вокалом. На що була отримана відповідь, що це не спільно нажите майно, і що він взагалі не доведе, що вона щось оплатила. І взагалі, це все маячня: не буде ж вона ділити гроші, витрачені за всі відвідування манікюрних салонів?

На примирення йти Катюша явно не хотіла. І навпаки з кожним днем ​​нахабніла все більше і більше. Тоді Мишко вирішив покарати її і продав машину другу за 100 гривень, а 50 перевів їй на карту банку, тим самим, розділивши дохід від проданого майна.

Як ви зрозуміли, після цієї ситуації люди, які донедавна кохали одне одного розлучилися ворогами. Увага, питання: чому не можна домовитися полюбовно? Чи дійсно при розлученні немає шансів поділити оплачені одним з подружжя курси, тренінги або заняття? Адже по суті це не є спільно нажитим майном. Автомобіль розділити простіше: ось він, реальний, під вікном стоїть.

Фото ілюстративне з вільних джерел