fbpx

Прогноз синоптиків 8 травня. Невже похолодання принесуть сніг? Погода стрімко змінилась

Про це розказала на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко.

“Відбулося переміщення, заток, холодної арктичної повітряної маси з півночі й одночасно її зустріч з вологим дощовим циклоном з півдня. Тобто, сильні дощі циклону з півдня увійшли в холодне повітря і в результаті дії низької температури перетворилися на сніг”.
Наталка Діденко.

Читайте також: На Олену Зеленську відтепер чекають мінімум п’ять років без червоної помади. І що ще не можна робити дружині президента

 

Синоптик розповіла, що на території західної України, включаючи Карпати, скоро буде потепління, опади припиняться, наразі там невеликий сніг. Температура повітря підвищиться, вдень очікується до +11 +14 градусів тепла.

Відчутно похолодає на півночі та в більшості центральних областей України. Тут стовпчики термометрів покажуть +9 +12 градусів.

В Житомирській, Київській, Чернігівській областях завтра буде без опадів, в Сумській області очікуються грозові дощі, в Дніпропетровській – грози. На Півночі і в Центрі ймовірний сильний вітер.

 

Жителів південної частини України весь день турбуватиме докучливий вітер, дощі будуть змінюватися сонячними проясненнями.

 

Дощі з грозами пройдуть і в східних областях. Температура повітря досягне протягом дня +19 +24 градусів. У Києві похолодає, вдень температура повітря не перевищить +12 градусів, опадів не очікується.

You cannot copy content of this page