fbpx

Прокинувшись вранці після святкування, яким же було моє здивування, коли замість справжнього браслета Пандора, я побачила підробку. Знаючи, в якому магазині він був куплений, я не стала влаштовувати скандал своєму хлопцеві, а пішла прямо туди. Ну а там мене чекав ще більший сюрприз

Вирішила я влаштувати справжнє свято в свій День народження, з купою гостей, щоб стіл ломився від страв, дуже хотілося, щоб все відбулося в дружній і веселій компанії. Запросила багато друзів і родичів. Серед гостей була, звичайно ж, і моя найкраща подруга.

До дня народження я почала готуватися ще за 2 місяці. Вдома зробила генеральне прибирання, страви замовила в ресторані, довго вибирала сукню для вечірки. Звичайно, кожен день моя подруга була поруч, допомагала і справою і порадами. До слова, дружимо ми зі школи, знаємо одна про одну все.

Вона не працює, живе з мамою на її пенсію і дуже любить витрачати гроші, яких сама не заробляє. А у мене досить заможний коханий, гарна робота, тому іноді я дозволяю собі трохи її побалувати, як молодшу сестру. І ось до вечірки з нагоди Дня мого народження я вирішила прикупити собі плаття, ну і заодно сходити з подругою в кафе, природно за мій рахунок.

Рушили ми по магазинах, ну і дорогою як завжди почали пліткувати, вона почала розпитувати, чи не в курсі я, що подарує мені мій хлопець. А я вже знала про подарунок, тому що дуже давно хотіла браслет від Пандори. Коли в магазині ми натрапили на ці браслети, вона попросила показати, який саме я вибрала.

І ось настав той день. Вечірка була, як і очікувалося дуже веселою. Коли всі гості були в зборі, мені піднесли купу подарунків. Але розбирати все абсолютно не було часу, і я віднесла їх все в свою кімнату.

Прокинувшись вранці, яким же було моє здивування, коли замість справжнього браслета, я побачила підробку. Знаючи, в якому магазині він був куплений, я не стала влаштовувати скандал своєму хлопцеві, а пішла прямо туди. Продавці були шоковані і стверджували, що хлопець, який купував браслет, був проінформований, чим відрізняється оригінал від підробок і коли купував, переконався в його оригінальності.

А ця дрібничка, швидше за все, була куплена на ринку. Довелося мені дзвонити моєму хлопцеві і витягувати його з роботи, щоб підтвердити той факт, що в моїх руках не той браслет, що він купив. У підсумку, всі карти були розкриті, коли я зателефонувала подрузі і попросила підійти в магазин, щоб підтримати мене морально в цей незручний для мене момент.

Коли на ганку магазину з’явилася моя подруга, продавці тут же вигукнули: «Ця дівчина вчора 3 рази мірила такий же браслет у нас і так і не купила!» Все стало на свої місця. Поки я займалася гостями на вечірці, подруга підмінила браслет в моїй кімнаті. У цей момент, я зрозуміла, що втратила подругу.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page