Пропонуємо 6 кроків знайти час і місце для молитви

Пропонуємо 6 кроків, що допоможуть знайти час на молитву щодня.

1. Переконайся, що маєш сили, аби помолитися Втомленій людині важко буде знайти час для молитви. Варто подбати про регулярний сон і відпочинок після роботи. Після відпочинку справи йдуть краще.

2. Розпочинай кожен день, кажучи Богові «доброго ранку» Коли прокинешся, привітайся з Богом. Якщо маєш схильність «досипати», спробуй встати одразу. Початок дня є дуже добрим моментом для молитви.

3. Використовуй свій смартфон Ми вже давно перестали використовувати телефони тільки для дзвінків. Чому б не застосувати їх для молитви? Такі програми, як «Цитати з Біблії», «Молитва в дорозі», або й просто інтернет-доступ до Літургії Годин на сайті, обов’язково мають бути в наших ґаджетах.

4. Молися в дорозі. Дорога на роботу або навчання становить чудову нагоду для молитви. Двадцяти хвилин їзди у трамваї цілком достатньо, наприклад, щоб помолитися Розарій.

5. Пам᾽ятай: усе, що ти робиш, є молитвою Припусти, що твоя робота, навчання, відпочинок і будь‑яка інша активність — це молитва. Не принципово, чи пишеш на роботі звіт для шефа, чи готуєшся до сесії: Бог хоче бути присутнім у кожному моменті твого життя.

6. Не засинай, не подякувавши Богові за те, що сьогодні відбулося. Подяка — це добрий спосіб завершити день; це також чудова нагода для молитви. Навіть якщо ти дуже втомився, в кількох словах віддай Богу день, який добіг кінця.

Читайте також:8 причин молитися вранці

За матеріалами видання: CREDO