Прості обряди на Горіховий Спас, які допоможуть привернути в життя удачу, кохання і посилять захист

Горіховий Спас – один з найбільших народних свят, останній з трьох Спасів, який відзначають 29 серпня. У цей день можна проводити різні обряди на удачу, любов і процвітання.

Простий обряд на удачу і захист

Як відомо, горіх – це досить міцна природна структура, яку вкрай непросто зруйнувати. Саме тому горіхи використовуються для захисту і удачі. Для цього вам в ідеалі знадобиться самостійно нарвати горіхів в лісі, хоча ви можете попросити це зробити когось із знайомих або й зовсім купити їх.

Горіхи необхідно заговорити на удачу і захист. Візьміть три горішка і свічку. Запаліть вогонь, візьміть в руки перший горішок, проведіть ним кілька разів над полум’ям свічки і скажіть: «Нехай буду сильним, як горіх, непорушним буде мій успіх. Горіхи набираю, захист залучаю».

Візьміть другий горішок, також поводіть ним над полум’ям свічки і скажіть: «Вогнем благословляю, себе на істинний шлях наставляю. Хай не зійду з нього я навіки, в будь-якій біді зможу я вціліти».

Повторіть процедуру і з третім горішком, вимовивши: «Любов і дружбу зміцни, чуже серце розтопити. Дай мені силу, дай мені віру, щоб все в житті було в міру».

Ці три горішка не варто їсти. Їх можна покласти в портфель, сумку або в машину, щоб вони приносили удачу найближчі кілька місяців.

Простий обряд на процвітання

Виберіться 29 числа на природу – в ліс або в поле. Візьміть в руки сім горішків. Бажано, щоб вони були зібрані вами самими. Кидайте їх по одному на землю, примовляючи:

«Повертаю вас Землі, щоб отримати благословення. Віддаю вас в руки матінці-природі. Прошу дати мені фінансову удачу та думки в потрібну сторону направити, щоб не зійшов/не зійшла я з обраного мною шляху ні за яких обставин. Віддаю дари природи, щоб бажання мої справдилися, а гроші не пропали – ні зараз, ні завтра. Амінь».

Обряд на любов

Тут теж немає нічого складного. 29 серпня потрібно пригостити якомога більше людей горіхами. Можна присмачити їх медом або просто пригостити того, хто вам подобається, зібраними або купленими лісовими горіхами. Як тільки людина прийме від вас подарунок, обов’язково вимовити про себе: «У тебе прибуде, у мене не убуде. Міняю добро на любов. Ти для мене удачу приготуй».

Якщо у вас вже є друга половинка, ви можете зміцнити любов, пригостивши кохану людину горішками. Дайте чоловікові або жінці горішки і скажіть про себе: «Горіховий Спас, дай любові нам про запас. Щоб любов не в’яла, нікуди від нас не тікала».