Прості речі, які здатні захистити від негативу оточуючих людей

Ось перелік простих речей, які здатні захистити від негативу оточуючих людей

Люстерко

Для захисту, необхідно носити з собою маленьке дзеркальце. Воно відбиває негативні думки та слова спрямовані на людину, яка володіє ним. Носити дзеркальце можна в кишені, сумці або портмоне.

Каблучка зі срібла

Всім відомо, що срібло володіє особливими магічними властивостями. Воно блокує негативний потік, який направлений на людину. Однак, мінусом срібної каблучки є несумісність з іншими дорогоцінними металами.

Нитки червоного кольору

Червоний колір володіє дуже потужною енергетикою. Червоні речі залучають удачу, відлякують злих духів та утворюють невидиму стіну для захисту від псування й пристріту. Найзручнішим елементом є шовкова стрічка або нитка з вовни.

Шпилька

Шпилька закриває в собі весь негатив та не дозволяє розповсюджуватись йому на володаря. Перед тим, як вдягти, її потрібно заговорити: «Не дай мене в образу, не дай мені захворіти. Не дай удачі до мене охолонути». Приколювати шпильку потрібно в місце, де ніхто не побачить, а також ввечері знімати й вранці вдягати знову.

Сіль

Сіль використовують у багатьох ритуалах для очищення від вроків. Для виготовлення амулету, необхідно помістити чайну ложку солі в бавовняний або шовковий мішечок. Носити можна в сумці, одязі або покласти в машині.

Хрестик

Натільний хрестик — це сакральна та особиста річ, яка захищає людину від всього поганого. Він може бути з будь-якого матеріалу й купувати його найкраще в храмі.